Wpis z mikrobloga

#eurowizja
Gdzie oglądacie Eurowizję?

Rok temu oglądałam na oficjalnym YT Eurowizji, ale pomiędzy piosenkami był przedstawiamy artysta, który ma zaraz śpiewać, zupełnie bez żadnego komentarza. Nikt nic nie mówił, była tylko sama grafika. Domyślam się, że lokalne telewizje ten komentarz głosowy dodają, ale nie uśmiecha mi się oglądanie Eurowizji na TVP. Da się to gdzieś obejrzeć z angielskimi komentarzami na przykład?
  • 11
  • Odpowiedz
@13czarnychkotow: Finał będzie komentował Artur Orzech na swoim kanale na jutubie, dzisiaj niestety pozostaje tvp. Teoretycznie trochę już wiem o artystach, bo oglądam wywiady, czytam itp., no i według mnie Sikora z Sierockim komentują beznadziejnie, no ale bez żadnego komentarza tak jakoś dziwnie.
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek: nie mam właśnie telewizji, ale może BBC można też przez internet obejrzeć

To tvp jakoś strasznie parzy, czy co?

@diwad-abodzo29572 no ba, tak samo jak święcona woda w kościele ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to nie mam telewizji, pewnie muszę ściągać dodatkową aplikację od TVP. Poza tym przyzwyczajona jestem do oglądania z angielskimi napisami. I w ramach buntu za brak transparentności wyboru przedstawicielki Polski
  • Odpowiedz