Wpis z mikrobloga

@Erravi: A daj spokój, widoki może i ładne, macie śliwowicę oraz magnolie których zazdroszczę, ale dla mieszkańca niegdysiejszego wojewódzkiego Sącza to zadupie, nie masz auta to nawet się nie wybieraj. Żeby dostać się z Sącza do Zakopanego (po skończonym szkoleniu) musiałam jechać przez Kraków.
Na szczęście wiele urzędów już przeniesiono bo do niedawna tam tylko można było brać rozwód, sprawa spadkowa mojej ciotki też sie tam odbywała, mimo że sądy są
@K_R_S
Milionerów i biedaków jebb*** za najniższa. Byłem tam na dwóch weselach i ludzie nie byli zadowoleni. Większość wyglada tak, ze żona i kaszojady w Polsce a faceci pracują za granicą. Nawet ktoś z bliskiej rodziny nie dojechał na wesele bo nie dostał urlopu.
Fajnie tam jechać na tydzień a nie żyć.
@Wolf1986: Z ta biedą to poleciales bo w Sączu mieszka bardzo wielu milionerów. Do tego tymbark optimus koral wisniowski maja tam swoje centra. Wiadomo nie sa to posady godne IT ale jak na miasto 80 tyś to trzeba przyznać ze jest całkiem spoko.
@jamajskikanion Co z tego, że są duże przedsiębiorstwa i masa milionerów skoro to w żaden sposób nie przekłada się na wynagrodzenie dla przeciętnych pracowników. Może teraz jest trochę lepiej, ale jeszcze kilka kilka lat temu wszędzie podobna, niska pensja i brak perspektyw. Gdyby Nowy Sącz miał lepsze połączenie z Krakowem, byłby zupełnie innym miejscem, a tak to miejscowi milionerzy wzbogacają się na taniej sile roboczej.

https://twojsacz.pl/w-nowym-saczu-srednio-zarabiamy-prawie-najgorzej-w-polsce/
@Erravi: byłem na majówkę w okolicy. 1 mają były takie widoki, zero chmur, przejrzyste powietrze i słońce z rana świecące na Tatry, że kierowca autobusu, który nas wiózł klaskał i płakał, mimo że mówił iż od 20 lat jeździ