Wpis z mikrobloga

Czołgiem Rowerowi Mircy,
jaki rower MTB do ok. 3k proponowalibyście głównie na ścieżki/las? Rower głównie rekreacyjnie, na cardio, żadne zawody czy inne cuda.
Zastanawiałem się nad wszechobecnie polecanym Unibike Fusion, ale wpadły mi w oko takie jak Merida Big Nine, czy któryś model Cannondale Trial, ew. Bianchi Dual.
Jest sens patrzeć na budżetowe wersje tych lepszych marek typu cannondale?
Kross/Trek/Decathlon jakoś mi nie leżą, nigdy nie lubiłem brać tego co wszyscy.

Pozdrawiam cieplutko

#rower #pedalarze #zakupy #mtb
  • 4
@Bunia_1 plusem droższych marek może byc lepszy serwis gwarancyjny itp. Osobiście uważam że lepiej kupić mniej znana markę ale na lepszym osprzęcie.
Sprawdz sobie rowery lazaro albo kands. Za trochę ponad 3k masz kands hardstone, z napędem deore 2x10, z korba ze zintegrowaną osia i przerzutka ze sprzęgłem. A najlepiej to poszukać używki z zeszłego roku, bo przez chwilę wychodziły z amorem xcr.
@melba - fakty Krossik fajny - i amorek z powietrzem, i Deore na pokładzie - zapomniałem dodać - przymierzam się żeby kupić na koniec sezonu, bo chcę jescze pocisnąć na swoim obecnym. Dalej jest tak, że idzie po sezonie dorwać coś w fajnej cenie, bo zmienia się rocznik?
@Bunia_1 ostatnimi czasy ceny raczej rosły, bo nowe roczniki albo bardzo drożały, albo schodzili z osprzetem. Na ten moment wydaje mi się że ciężko coś fajniejszego w tych pieniadzach dostać.