Wpis z mikrobloga

@Richtig_Piwosz: jak na "nadlaptopa" to masz strasznie zesrany touchpad

Nieśmiertelne Core 2 Duo (òóˇ) Ale pamiętajcie, Windows 11 potrzebuje mocy minimum 7 gen Intel bo inaczej obsra zbroję.


@L3gion: wydaje mi się że współczesna przeglądarka na tym też obsra zbroję - niezależnie od systemu
  • Odpowiedz
  • 0
wydaje mi się że współczesna przeglądarka na tym też obsra zbroję - niezależnie od systemu


@Kryspin013: YouTube śmiga w 360p ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale czego oczekiwać po Intel Desktop Accelerator zamiast GPU. Problem w tym że Microsoft ucina wsparcie nie tylko takim starociom, a również komputerom z procesorami jak topowe i7 sprzed paru generacji.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: YouTube śmiga w 360p ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale czego oczekiwać po Intel Desktop Accelerator zamiast GPU


@L3gion: o tym pisałem. Tyle j-----a się jak za 200 zł ogarniesz jakiegoś chromebooka który ci i 4k 30fps uciągnie xD

Problem w tym że Microsoft ucina wsparcie nie tylko takim starociom, a również komputerom z
  • Odpowiedz
  • 0
Tyle j-----a się jak za 200 zł ogarniesz jakiegoś chromebooka który ci i 4k 30fps uciągnie xD


@Kryspin013: Mordo czy ty tak serio i nieironicznie uważasz że używam X301 z 2008 roku jako główny komputer? xD To jest hobby, w szufladzie mam laptopy z okresu ostatnich 25 lat.

Na czy to ucięcie wsparcia polega? Bo widziałem, że win 11 instalowali na totalnych gównach przerzucajac pliki instalatora z win11 do win10.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Mordo czy ty tak serio i nieironicznie uważasz że używam X301 z 2008 roku jako główny komputer? xD To jest hobby, w szufladzie mam laptopy z okresu ostatnich 25 lat.


@L3gion: w sumie to nie, ale nie takich agentów tutaj widziałem. + chyba mi się trochę udzielił klimacik z grupek amigowych xD

@Kryspin013: Na tym że przeciętny użytkownik nie wie i nie ma zamiaru bawić się w modyfikacja i kombinacje. Instaluje 11, dostaje komunikat o braku wsparcia i aktualizacji po czym wraca do 10. To tak jakbyś powiedział że jak Apple ucina wsparcie starym Macom to to nie ma znaczenia bo można sobie Open Core użyć. No można ale
  • Odpowiedz