Wpis z mikrobloga

wydaje mi się że współczesna przeglądarka na tym też obsra zbroję - niezależnie od systemu


@Kryspin013: YouTube śmiga w 360p ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale czego oczekiwać po Intel Desktop Accelerator zamiast GPU. Problem w tym że Microsoft ucina wsparcie nie tylko takim starociom, a również komputerom z procesorami jak topowe i7 sprzed paru generacji.
@Kryspin013: YouTube śmiga w 360p ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale czego oczekiwać po Intel Desktop Accelerator zamiast GPU


@L3gion: o tym pisałem. Tyle #!$%@? się jak za 200 zł ogarniesz jakiegoś chromebooka który ci i 4k 30fps uciągnie xD

Problem w tym że Microsoft ucina wsparcie nie tylko takim starociom, a również komputerom z procesorami jak topowe i7 sprzed paru generacji.


@L3gion: Na czy to
Tyle #!$%@? się jak za 200 zł ogarniesz jakiegoś chromebooka który ci i 4k 30fps uciągnie xD


@Kryspin013: Mordo czy ty tak serio i nieironicznie uważasz że używam X301 z 2008 roku jako główny komputer? xD To jest hobby, w szufladzie mam laptopy z okresu ostatnich 25 lat.

Na czy to ucięcie wsparcia polega? Bo widziałem, że win 11 instalowali na totalnych gównach przerzucajac pliki instalatora z win11 do win10.


@
@Kryspin013: Mordo czy ty tak serio i nieironicznie uważasz że używam X301 z 2008 roku jako główny komputer? xD To jest hobby, w szufladzie mam laptopy z okresu ostatnich 25 lat.


@L3gion: w sumie to nie, ale nie takich agentów tutaj widziałem. + chyba mi się trochę udzielił klimacik z grupek amigowych xD

@Kryspin013: Na tym że przeciętny użytkownik nie wie i nie ma zamiaru bawić się w modyfikacja