Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KoniecTegoDobrego: no fajnie. To tak jakby ktos ci zgwalcil dziecko a ty bys go pobil po czasie i by ci pedofil odpowiedział "a kto mnie pobil?" Super logike masz XD akcja wisla byla przed mordami na polakach czy po mordach przypomnij mi? Czy przypadkiem tam nie bylo takze pacyfikacji upa? Bo tu jest mowa o 1943 i 1944 roku. Wiec ukraincy moga sobie odpowiedziec ze za KARE dostali w dupe i
  • Odpowiedz
@KoniecTegoDobrego: ale jak chcesz znac moje zdanie to uwazam ze karma dosiegnela wszystkich co robili zbrodnie na Polsce, szwedzi maja prdolnik w kraju najwieksza ilosc gwaltow strefy no go, ruscy maja biede, ukraincy upadli demograficznie i gospodarczo, niemcy aie trzymaja ale tez maja pelno arabow co im syf robia w kraju i na sylwestra dochodzi do masowych gwaltow. Tak naprawde w Polsce majac dobra prace zayebiscie sie zyje
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: @KoniecTegoDobrego

Ukraińcy mogliby odpowiedzieć kto dopuścił się czystek etnicznych w ramach akcji Wisła i zamordował 15 tysięcy Ukraińców

my przeprowadzaliśmy czystki etniczne!? my kolaborowaliśmy z hitlerowcami?! my dalej czcimy tych oprawców, jak kraj długi szeroki?? weź człowieku nie bądź żałosny...
huncwot - @IvanSekal: @KoniecTegoDobrego 
Ukraińcy mogliby odpowiedzieć kto dopuścił ...
  • Odpowiedz