Wpis z mikrobloga

Dobra, widzę, że kuce lecą z narracją, że pis zapłacił za atak na k0nfę czy coś xD Niech mi więc proszę ktoś wyjaśni, dlaczego w takim wypadku kuce zakopują znaleziska krytykujące pis w których:
- nie ma ani słowa o konfederacji — więc rzekomy atak na k0nfę odpada,
- znalezisko nie jest z żadnego onetu czy wyborczej — wiec argument o "żydowskich/niemieckich" mediach odpada,
- znalezisko nie jest promocją żadnej innej partii jak np. wszystkie "antypisowskie" wrzutki kleo, które tak naprawdę są ulotkami wyborczymi konfederacji, więc ten powód też odpada:

https://wykop.pl/link/7039651/skad-oskar-szafarowicz-ma-pieniadze-firma-i-fundacja/komentarz/115340401/

Kiedyś muszę zrobić całą listę takich kuców i masowo zakopywanych przez nich znalezisk krytykujących pis. Taki @beconase np. jest w tym mistrzem.

#codziennykonfiarz #bekazpisu #polityka #konfedepis #neuropa #latarenko #beconase #konfederacja #4konserwy
Kryspin013 - Dobra, widzę, że kuce lecą z narracją, że pis zapłacił za atak na k0nfę ...

źródło: Screenshot 2023-05-08 at 12-57-06 Panie k0nfiarzu @beconase. Potem będziesz znowu udawał że wcale nie z... (@Kryspin013)

Pobierz
  • 8
@Kryspin013: Konfederaci to najwięksi kłamcy, z jakimi przyszło ci się mierzyć, ty ich złapiesz na kradzieży, a oni stwierdzą, że to nie jest ich ręka, a najgorsze jest to, że będą w to wierzyć, będą przekonani, że mówią prawdę, fanatycy i wyznawcy. Dlatego też rozmowa ze skrajną prawicą, jaką jest Konfederacja tzw. argumentami albo jak oni mówią „merytorycznie” nie ma absolutnie żadnego sensu, to jak granie w szachy z gołębiem, nie
@Kryspin013: pokazuje i objaśniam, bo to idioci. Konfederaci j neuropki zrobiły sobie wojne i zakopują swoje znaleziska a karzel z Żoliborza sobie tańcuje z kotem. Kurtyna.


@KalashnikovMirasnikov: o przepraszam, kuce mnie nazywają neuropkiem, komunistą i lewakiem a ja nawet czsasami znaleziska kuców wykopuję.

Druga sprawa to neuropki wrzucają znaleziska krytykujace pis, k0nfę a nawet inne partie jak coś #!$%@?ą np lewica. Kuce w głównej mierze wrzucają:
- [kolejna reklamówka konfederacji]
@Kryspin013: Do mnie dzisiaj z rana #!$%@?ła się znana konfiarska zielonka że nagłaśniam temat kont-śpiochów pchających znaleziska na główną. Tych samych kont-śpiochów, które propsują newsy wychwalające PiS i inwestycje miękkiej fajki z Pcimia.
Czemu konfiarz broni obajtkowej farmy trolli? No #!$%@? nie wiem, ale jest to co najmniej podejrzane xD
HrabiaTruposz - @Kryspin013: Do mnie dzisiaj z rana #!$%@?ła się znana konfiarska zie...

źródło: 14563

Pobierz