Wpis z mikrobloga

Myślicie że powinienem przestać probowac? zacząłem programować na poważnie jakoś w sierpniu tamtego roku, od tego czasu spędzam przynajmniej kilka godzin dziennie na naukę, no a obecnie na własne projekty wwiększości . Tworzę appki webowe w Reakcie. Myślałem że jak będę wytrwały to po jakimś czasie nadarzy się okazja na znalezienie jakiegoś stażu lub juniora. Demotywuje mnie że paradoksalnie mimo że moje projekty są coraz lepsze to lepszy odzew miałem kilka miesięcy temu, ostatnio nic konkretnego #programowanie #pracait
  • 16
@Infiss: Kilka miesięcy kiedyś temu miałem kilka rozmów, byłem nawet blisko żeby się dostać ale ostatecznie padło na kogoś innego. Osobiście sam bym się dalej starał i to robię ale nie mam finansów i zastanawiam się czy powinienem powiedziec stop. Boje sie tylko tego, że straciłem kawałek życia i wszystko na próżno a teraz będę musiał #!$%@?ć w kołchozie do emerytury, hehe cringe
@Infiss: wiedz, że nie jesteś jedyny. Procesy rekrutacyjne się ciągną - myślę, że celowo - miesiącami. Nie odpisują często i to nakązdym etapie i pośrednicy. Czasami niby są zainteresowani, a tylko budują bazę, bo są pośrednikami. Czasami pośrednicy nie dostają odpowiedzi od docelowej firmy też miesiącami. Dodaj do tego straszenie AI i obietnicami z WEF, że tej klasie zawodowej trzeba przyciąć skrzydła to i mamy rynek jaki mamy. Najlepszym sposobem byłoby
@Infiss: Nie zniechęcaj się. W mojej firmie mamy teraz zalew CV, bo rynek jest w takim miejscu. Rok temu nie było nic - jedno CV miesięcznie. Po prostu trafiłeś w taki moment rynku. Na zachodzie zaczyna się powoli recesja i firmy nie zatrudniają początkujących. Tylko seniorów/midów jak muszą utrzymać coś co już mają.
zacząłem programować na poważnie jakoś w sierpniu tamtego roku, od tego czasu spędzam przynajmniej kilka godzin dziennie na naukę, no a obecnie na własne projekty wwiększości . Tworzę appki webowe w Reakcie.


@Infiss: Już osiągnąłeś więcej niż wszyscy "zaczynam się uczyć programowania", średni okres ich nauki to 2-3 tyg. Nie rezygnuj, mirki programisty ci coś doradzą. Powinno być dobrze, jak tylko minie okres recesji co powoli się dzieje w usa.
@Infiss: Poszukaj w budżetowce, jakas poczta itd. Grosze płaca, ale po pierwszym doświadczeniu z górki. Rok wytrwałeś to znaczy że możesz pracować w tej branzy, nie pękaj. Ja po 10 miesiącach nauki dostałem robo, ale inne czasy były.
się okazja na znalezienie jakiegoś stażu lub juniora.

@Infiss: Kolejny ktory przed miesiacami nauki nie zadal sobie trudu sprawdzenia jakie sa wymagania na juniora.....

paradoksalnie mimo że moje projekty są coraz lepsze

@Infiss: A kto ci to powiedzial? Przepisane gowno 3 razy to dalej gowno, dolozenie wiecej gowna do gowna dalej tworzy kupe gowna.

Daj linka do tych twoich wypocin.