Wpis z mikrobloga

Po dużym zmniejszeniu popularności #bookmeter (w zeszłych latach dodawano średnio 7-8 książek dziennie, obecnie 3) gdzie warto pisać recenzje/opinie nt. książek? Lubimyczytać?

W zasadzie głównie robię to dla siebie, ale skoro już się staram to mógłby ktoś trzeci z tego skorzystać, a nie tylko dla mnie ku pamięci. #ksiazki #books
  • 6
  • Odpowiedz
@pan_kleks8: @Certis mnie chwilę tu nie było, ale wróciłem i będę dalej wrzucał kilka recenzji miesiecznie. Mam wrażenie, że hejto ostatnio zaczyna mocno tracić na popularności. Lubimy czytać stało się reklamowym bannerem ze słabymi merytorycznie recenzjami jakichs blogerów współpracujących z wydawnictwami i poligonem dla hejterow z multikont.
  • Odpowiedz
@pan_kleks8: te mini-recenzje wklejam tylko na wykopie, ale od niedawna również na hejto. Na lubimyczytać i innych tego typu stronach nie zamierzam, bo tam jest tego po prostu za dużo, poza tym nie cierpię wodolejstwa i recenzji na dwie strony, które przy okazji streszczają pół fabuły. Tutaj liczba ludzi jest optymalna na tyle, że po pewnej ilości postów można mniej więcej poznać gust czytelnika i faktycznie sugerować się (nie)polecajkami, a nie
  • Odpowiedz