Wpis z mikrobloga

#hifi #audioboners Audiolab 6000a do Whafedale linton, ktoś ma opinię?

6000a vs 7000a?

Gram z daca. Raczej ciche granie. Każda muzyka. Nie chciałbym, żeby łapał zadyszkę przy wyższej glośności. Teraz mam z marantzem 6006 i to nie jest udana para. Scena nie jest ogromna i ogólnie to mnie nie zachwyca. Marantz to trochę jest nudziarz i też nie jest tak, że się nie gubi jak się robi gęściej na scenie.
  • 8
@wbrewprawdzie: o ciekawa opinia. Tyle rekoendacji ma sprzet i dobrych recenzji :(
@CoreInside budżet jest otwarty. Próg bólu przy jakiś 8koła. Chętnie kupiłbym taniej.
Istotny jest dobry dac wbudowany. Gram z PC poprzez DACa i nie chcę dostawiać kolejnego kompnentu. Może być usb, spdif czy coax bez znaczenia.
@wielowitamin Recenzje zazwyczaj są w jakiś sposób opłacane, więc w kwestiach audio bez odsłuchu ciężko się nastawiać na podstawie opinii innych.
Ja audiolaba zamówiłem na Amazonie i szybko wrócił do nich - ale wiem, że ten sprzęt nie grał dobrze u mnie ani z ESĄ ani z Pylonami. Wszystko grało od tego lepiej. Przynajmniej z moimi kolumnami i u mnie w pokoju. Może spróbuj Bluesounda Powernode gdzieś wypożyczyć/kupić? Wydaje się bardzo sensowny
@wielowitamin: Audiolab to chyba mocno przehajpowany syf. Polecam pójść do salonu audio i przesłuchać różne wzmaki.
Słuchałem przy KEF R3 różnych: Marantz, Denon, NAD, Cambrige... wszystko grało przeciętnie, nie potrafiło wysterować kolumn. Dopiero Primare w klasie D zagrało cudownie z porządną mocą. Kupiłem używkę za 2k i jestem mega zadowlony, że nie wtopiłem kasy w chiński szajs który kosztował 2-3 razy tyle.