Wpis z mikrobloga

@Schizotypoidal: Zadałem pytanie, a ty piszesz, że sobie coś wmawiam. Ty jesteś normalny czy nie jesteś?

Co jest z ludźmi? Naprawdę cię przerasta przeczytanie ZE ZROZUMIENIEM kilku słów zlepionych w proste pytanie...?

Czy ja jestem w jakimś #!$%@? matriksie czy o co chodzi? Niech mnie ktoś obudzi, to już nie jest śmieszne nic a nic.
@Schizotypoidal: To jest dokładnie taka odpowiedź, jakiej się spodziewałem

Dlaczego to wszystko jest takie przewidywalne eh, takie przekomarzanie, takie zawsze szukanie haka na siłę, takie wykręcanie... Nieważne co bym odpowiedział, ty i tak byś wymyślił milion powodów, żeby napisać "nie", tylko dla samego faktu, żeby się ze mną nie zgodzić. Ot tak, dla zasady. Bo wytknąłem ci coś, więc w twoim mniemaniu stałem się twoim wrogiem i przyznanie mi racji byłoby
@PiersKurczaka: Zrozumienie dobrze, ale nie przez umysł a doświadczenie. Sensu nie ma, ponieważ to kryteria oceny umysłu. Trzeba poczuć ( ͡° ͜ʖ ͡°) życie jakim jest, widzieć je jakim jest i wtedy jest pięknie... ale kto tak potrafi, kto tego uczy... prawie nikt ( ͡° ͜ʖ ͡°) To super, że masz takie przemyślenia, a ci powyżej ludki widać dbają o swoje ego, tkwią