Wpis z mikrobloga

@Opposition_Fuhrer: bardzo dobrze sobie radzi w tych warunkach. 1:40 poczekał na tego z hulajnogą, dużo trudnych sytuacji dlatego ten typ co pilnował tak często chciał łapać za kierownice. Oglądałem bez dźwięku. To najnowsza wersja?
  • Odpowiedz
@plaisant: Nie najnowsza. Niedawno wyszła nowa 11.4, ale tylko kilka osób ją dostało. Za chwilę powinni dostać wszyscy.

W NY jest ciasno i spory ruch, inne warunki niż Kalifornia.

No, on miał cały czas stresa. Ciasno a ta manewrował pomiędzy ludźmi i samochodami. Cały czas to kierowca odpowiada za ewentualne kolizje. Nie dziwię mu się :P

Tu jest przykładowa 11.4 ale dla mnie to bezsens. Nie wiem jakie różnice mogę zobaczyć
Opposition_Fuhrer - @plaisant: Nie najnowsza. Niedawno wyszła nowa 11.4, ale tylko ki...
  • Odpowiedz
nawet poprawnie sama to nie potrafi zaparkować, gdzie w innych autach ta technologia jest od dekad


@LosoweKontoLosowegoWykopowicza:

To jest akurat wyjątkowa sytuacja. Na parkingu Tesla nie używa FSD, tylko prostego asystenta parkowania. Przy parkowaniu używała radaru (radaru, nie lidaru). Systemowi zostały same kamery, gdzie to nie FSD i jedynie się nimi wspomagał. Nie wiem dlaczego zmienili to bez poprawy, ale przez to faktycznie beznadziejnie zaczęła sobie radzić z parkowaniem ( ͡
  • Odpowiedz