Wpis z mikrobloga

Mirki muszę się czymś pochwalić. Wiele lat temu przeliczyłem sobie kiedy dokładnie wypada mój 10000 dzień życia :-) I to jest dziś! Urodziłem się 25 Września 1986r. Tak! 10tyś dni już żyję na tym świecie w kraju zwanym Polską. Nic specjalnego w swoim życiu nie osiągnąłem, nie jestem znany, nawet nie wrzucałem pokażmodrę na Mirko. Ale jestem szczęśliwy i to się liczy. Miałem parę fajnych momentów w życiu, sporo też słabych chwil, ale zawsze do przodu, cokolwiek by się nie działo. Przez życie niesie mnie tekst wymyślonej postaci z HIMYM, a mianowicie Barney'a Stinsona "When I'm sad, I stop being sad and be awesom instead". I każdemu z Was tego życzę, nigdy się nie załamujcie, a porażki traktujcie jako doświadczenia życiowe. Załączam kapitalny wg mnie filmik o inspiracji, naprawdę polecam każdemu.

Jacek Walkiewicz - Pełna moc możliwości: https://www.youtube.com/watch?v=ktjMz7c3ke4


#oswiadczeniezdupy


1. JA


2. Każdy #niebieskipasek i #rozowypasek który zechce wypić moje zdrowie


^^ tu jest #piotszakstyle i to #prawilnypiotszakstyle
virus-t - Mirki muszę się czymś pochwalić. Wiele lat temu przeliczyłem sobie kiedy do...

źródło: comment_qk1zb3zg3gwfywkBlXG66uCar7c3CNZ1.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego! Ja jestem z 2 września 86 i nawet nie miałem pojęcia że niedawno miałem taką rocznicę. Nie ma to jak rocznik 86, dzieci Czarnobyla ;)
  • Odpowiedz
@ronin88666: Ja sobie jeszcze policzyłem jeszcze 1 miliard sekund życia (liczę od daty narodzin) i jeśli dobrze pamiętam, będzie to w 3 Czerwca 2016 roku o godz. 16. Jeden miliard sekund = 1 000 000 000 sek, to jest coś!
  • Odpowiedz