Wpis z mikrobloga

@pentoento mi Miły kojarzy się z pierwszą burgerownią w Białym, choć ja tam zawsze jadam tortillę, a burgerów dobrych mamy więcej bo jeszcze fly High na lipowej, gęba w niebie na waszyngtona. Z dobrym kebabem jest moim zdaniem problem.
@Re_mi: Skoro jesteś mobilny to w okolicach Białegostoku (do kilkudziesięciu km od granic miasta) w okolicach mamy kilka atrakcji, które możesz zwiedzić:
- Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej w Wasilkowie
- Jurajski Park Dinozaurów (Muzeum Dziejów Ziemi) w Wasilkowie
- Muzeum Iluzji i Nauki Wasilków (wszystkie trzy powyższe dzieli od siebie kilkaset metrów)
- Zamek w Tykocinie
- Dwór Pentowo Europejska Wieś Bociania (mieści się 3 km od Tykocina)
- Supraśl i
@Re_mi: Nie ma za co, tych atrakcji na Podlasiu jest całkiem sporo, a jednocześnie mało kto zdaje sobie sprawę o ich istnieniu. Mam jeszcze ich trochę w zanadrzu, to tylko kilka na szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja bym dodał troszkę dalsze: rezerwat żubrów w Białowieży i inne atrakcje Białowieży, Park miniatur w Hajnówce (moim zdaniem bombowa atrakcja nawet dla rodowitego mieszkańca Podlasia)
@Re_mi: To zależy, co lubisz. W samym Białymstoku mamy niewiele atrakcji, ale zawsze się coś znajdzie m.in. Pałac Branickich lub Muzeum Pamięci Sybiru. Również polecam Supraśl oraz Białowieżę, do tego warto zobaczyć Tykocin. Jeśli chodzi o jedzenie to bardzo smaczne dania regionalne mają w Folwarku Nadawki. Jeśli zaś chodzi o sam Białystok to polecam Voila.