Wpis z mikrobloga

Gdyby Messi miał mentalność przegrywa:

#!$%@? NIE WYSZEDŁ MI TEN DRYBLING #!$%@? TA PILKE NOZNA NIE TRENUJE WIECEJ

NAWET NIE PRÓBUJ XD JA RAZ PRZEGRAŁEM MECZ I #!$%@? WIEM ŻE TO NIE MA SENSU, ŻAL MI TYCH PIŁKOLDÓW CO DALEJ GRAJĄ W PIŁKĘ

170CM ITS OVER DLA CHŁOPA. Z TAKIM WZROSTEM NIE MA SZANS W PIŁCE, PO #!$%@? PRÓBOWAĆ. PRZECIEŻ W FUTBOLU TRZEBA GŁÓWKOWAĆ

BLACKBALL

URODZIŁEM SIĘ W BIEDNEJ ARGENTYNIE, TUTAJ SYF TYLKO I NIE MA SZKÓŁEK PIŁKARSKICH JAK W AMSTERDAMIE. NIE MA CO PRÓBOWAĆ MORDO

URODZONY W EUROPIE = OSKI

HAHA TEN RONALDO CHYBA NIE WIE ŻE MOŻE I TERAZ WYGRAŁ ALE JESZCZE COŚ NA PEWNO W ŻYCIU PRZEGRA I ZROZUMIE ŻE NIE WARTO BYŁO XD

LOSZKI TO KOORVY


#przegryw #heheszki #pilkanozna #mecz #blackpill #redpill
PeterGosling - Gdyby Messi miał mentalność przegrywa:
#!$%@? NIE WYSZEDŁ MI TEN DRYBL...

źródło: DOMH5ZTY4VHF5DOKTHFQLJDYDI

Pobierz
  • 17
@PeterGosling ale mnie zawsze śmieszy to sugerowanie komuś mentalności przegrywa. Komuś coś wyszło więc ty też możesz, powiem więcej Ty musisz udawadniac że należysz do elity. Inaczej jesteś #przegryw.

Kończę z tym sarkazmem.
Uwielbiam patrzeć jak ktoś podaje przykłady ludzi na szczycie i mówi że ty też możesz taki być. Gdyby każdy z nas facetów kopał piłkę jak Messi to piłka nożna stałaby się nudna do porzygu.
@PeterGosling: Na jednego Messiego, ktory zostal wielka gwiazda przypada 99, ktorym sie to nie udalo. Poza tym w Argentynie srednia wzrostu jest nizsza, 170cm 10-15 lat temu to jeszcze nie byla tam tragedia. Twarz mial niezla jak byl mlodszy moim zdaniem. Jego kobieta go zdaje sie zostawila po czym wspanialomyslnie wrocila po tym jak zadebiutowal w Barcelonie.
@kfiatek_na_parapecie asparger i karłowatość to szczególne dary do talentu. Wielu brazoli miało większy talent tylko byli leniami(nie mówię że coś złego, bo po sramiu do dziury przez całe życie pewnie bym zaczął balować po zobaczeniu pierwszej pensji). Messi to ogromna praca, sterydy i ciężka praca