Wpis z mikrobloga

@ananasowy: wgl ogarnijcie jaki rollercoaster prawakoidalny: od płatności bezgotówkowych, przez czarnych, LGBT, aż do apokaliptycznych wizji, że w takim prawicowym kraju jak Polska, w 2023 roku, czyli w czasach totalnie zdominowanych przez prawicę, zablokują ci kartę za bycie konserwą xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
"ale ja nie będę protestował" będzie odpowiedzią lewaczków xDD


@Ashurbanipal: popatrz pan, a jednak życie weryfikuje piękne biadolenie o ideałach i jak przyszło co do czego to te "słabe" julki i ich "cuckoldy" ruszyły największe protesty od nastu lat w sprawie ustawy antyaborcyjnej, a jak Rosja napadła na Ukrainę, tak szybciutko "dzielne" "patriotyczne" "silne" chłopaki z Konfy radzili nad utworzeniem rządu kolaboracyjnego. Eh, u reakcjonistów od IIWŚ nic się nie zmienia,
a.....y - >"ale ja nie będę protestował" będzie odpowiedzią lewaczków xDD

@Ashurbani...

źródło: %E2%80%9EPolska-i-Ukraina-nie-maja-wspolnych-celow-a-na-pewno

Pobierz
  • Odpowiedz
@ananasowy: odklejka taka sama jak druga strona która racjonalizuje wszystkie krzywdy w imię większego dobra, wspólnego klepania sie po plecach i równych szans. W skrócie wszyscy jesteście siebie warci xD
  • Odpowiedz
5 dawek to też były urojenia prawakow szurow


@Izanagi013: no tak, większość osób wzięło jedną albo dwie. Pamiętam do dziś jak szur dosłownie krzyczał do mnie, że każdy kto się zaszczepi poumiera w ciągu roku (i jeszcze do tego dodał: "i bardzo dobrze").
  • Odpowiedz
@ananasowy: ja pamiętam, że każdy kto się nie zaszczepi będzie odpowiedzialny za trupy na ulicy i umrze w cierpieniu, a jak wyszedłem do pustego lasu, gdy zostały zamknięte, to grozili mi zgłoszeniem na bagiety. Nie wiem kto tu jest szurem
  • Odpowiedz
@ananasowy: śmiało wprowadzać chęć i system kredytu społecznego, tęczowi kołchoźnicy już nie mogą się doczekać oddania kolejnej kompetencji państwu.
  • Odpowiedz