Wpis z mikrobloga

#motocykle #interkom #pytanie #cokupic #freedconn

Korzysta ktoś z interkomu Freedconn T-Max S V4 Pro?

Zastanawiam się nad zakupem ale mam dwa pytania:
1) Jak realnie wygląda zasięg?
2) Z tego co opisują to można gadać w 4 osoby jednocześnie w trybie konferencji - A czy każdy z motocyklistów może być jeszcze dodatkowo podpięty z telefonem i np. słuchać nawigacji i jednocześnie rozmawiać w grupie?
tomcionek15 - #motocykle #interkom #pytanie #cokupic #freedconn

Korzysta ktoś z inte...

źródło: temp_file.png1437729197509355101

Pobierz
  • 10
Freedconn T-Max S V4 Pro


@tomcionek15: Paaanie, jak w nazwie jest Pro to trzeba brać. Tak na serio, to pewnie nie ma tragedii, tyle tylko czy to się łatwo sparuje z innymi markami interkomów?
Jak realnie wygląda zasięg?


@tomcionek15: bierzesz zasięg, który podaje producent i dzielisz go na 2.

Z tego co opisują to można gadać w 4 osoby jednocześnie w trybie konferencji


Zależy, ile iterkom ma dostępnych na raz kanałów uniwersalnego parowania - zazwyczaj są to dwa kanały (widać to np. po tym, że można max dwa urządzenia ze sobą sparować, np. telefon + GPS), a to 4-6 użytkowników to może być tak, że
@tomcionek15: mam starszy model i konferencja na 4 działa. Niestety ale u mnie wybór nawigacja albo konferencja. Nie sprawdzałem najnowszego modelu to nie wiem co tam nowego dodali. Zasięg jak dla mnie spoko.

edit: Jeszcze główna zasada kupowania interkomów dla konferencji to kumple muszą kupić to samo żeby to działało. Jeśli mają coś innego to trzeba sie do nich dostosować.
@tomcionek15: Ja mam starszy model , połączenie interkomu z innymi jest na początku dość trudne, bez instrukcji się nie obejdzie, ale połączenia są zapamiętywane o ile nie zresetujesz interkomu wiec jak latasz ciągle ze stała ekipą to jest spoko.
Możesz być podpięty jednocześnie do telefonu i z innym interkomem, ale oba jednocześnie nie mogą być aktywne. Można ustawić jedynie w aplikacjach, które taką opcję mają by przerywały konferencje i wtedy na
@tomcionek15: mam jakiegoś fredcoma za 270 złotych. Jak gadasz przez interkom to nie słychać nawigacji, yanosika. ogólnie to korzystam w ten sposób, że robię grupę w aplikacji wearebikers i wtedy słyszę wszystko z telefonu i każdego z grupy nieważne jak daleko został w tyle czy nawet zatrzymał się na siku ;)