Wpis z mikrobloga

Odpalam właśnie meczycho #cracovia #lech, żeby zobaczyć ile maszyna Pana Zielińskiego już prowadzi. Przed meczem analizowałem sobie co się stać musi, byśmy wjechali jak dzik w żołędzie, w europejskie Puchary. Wygrana z #lechpoznan miała być formalnością - remis z #miedzlegnica to wypadek przy pracy, zdarza się.
Po zobaczeniu wyniku, pomyślałem, że to błąd w symulacji, który niedługo zostanie naprawioy. Polecam więc stawiać na liczbę goli Cracovii w drugiej połowie over 3.5
Pan trener Zielinski ma kilka asów-wirtuozów w rękawie - zmany przyniosą niespodziewanie dobry skutek. Róbcie screeny.

#ekstraklasa #pilkanozna #mecz
  • 16
@fullversion: Nie mam nic wspólnego z Lechem (oprócz tego, że ludzie, których nie znam, dawno temu zawiązali sobie z nimi sztamę w wiadomym celu). Kibicuję Cracovii i Jeśli istniałaby choć minimalna szansa, by wskoczyć na 4 miesjce, to byłbym za tym, by Lecha rozjechać, nieważne czy byłyby im potrzebe punkty czy nie.
@Andy_Rosenbaum: no widzisz, ale to już Twoje osobiste zdanie. To tak nie działa :) a pisanie o zawiązaniu w wiadomych celach jest żałosne w kontekście osób, które nie mają nic z tym wspólnego a w Poznaniu, czy Gdynii, Sączu, Tarnowie i Tychach znalazły przyjaciół. Powiedz, że Lech nic nie znaczy tym wariatom:
fullversion - @Andy_Rosenbaum: no widzisz, ale to już Twoje osobiste zdanie. To tak n...

źródło: ksckks

Pobierz
@fullversion: nie napisałem, że nic nie znaczy w kontekście Triady, w kwestiach hoolinganki i pewnie jeszcze na innych płaszczyznach się wyróżnia. Szanuję też to, że mimo niesnasek między Arką i ŁKS'em, udało się załagodzić sytuację, gdy Lech zacieśnił swoje stosunki z tym drugim. W Triadzie wiadomo, kto ma w tym momecie najwiecej do powiedzenia i nie trudno się domyślić, ze decyzja Arki o polepszeniu stosunków z ŁKS'em nie była autonomiczna.
W
@Andy_Rosenbaum widzisz, sam piszesz, że gość sobie wydziarał JG i miał przypał od kumatych. Czyli wnioskuję, że z kumateria nie mają nic wspólnego. Jak była taka kulawa akcja trzeba było to załatwić z górą i by ich pogonili na grubo za takie frajerstwo.
Wracając do zgody to one były zawierane wtedy gdy naprawdę liczyły się zasady, przyjaźń i Honor.
Ja poznałem mega fajnych ludzi z Krakowa, Łodzi, Gdyni ale powiem Ci, że
@Ejber_z_Fyrtla: to było około 10 lat temu. Ja wtedy byłem wychudzonym małolatem i nawet nie brałem pod uwagę rozmowy z jakimiś poważnymi ludźmi na stadionie. Po tym wszystkim miałem przez kilka lat sporą awersję co do samej Cracovii - nawet gdy odpalałem mecz, to gdzieś z tyłu głowy pojawialo się to #!$%@?, że te śmiecie tam siedzą i się kreują na #!$%@? wie kogo. Najbardziej też dało mi po dupie to,
@Andy_Rosenbaum wcale ci się nie dziwię, że miałeś awersję bo za małolata charakter i reszta się kształtuje więc czułeś to co widziałeś nie mając pewnie pojęcia o strukturach, przykre jest to co piszesz bo frajerstwo i #!$%@? to trzeba tępić w zarodku.
Potencjalnej choroby? Chorujesz?
@Ejber_z_Fyrtla: z trybem życia, jaki prowadzę od kilku lat, to tylko kwestia czasu, aż coś wysiądzie. Codziennie muszę brać masę leków, bo w przeciwnym razie tracę czucie w kończynach i nie dam rady mówić - podobno venlafaksyna ma takie skutki uboczne, ale sądzę, że mogą to być efekty zatrucia manganem/manganizmu, ewentualnie nagłego odstawienia benzodiazepin lub pregabaliny, jednak nagłe odstawienie kończyło się raczej atakami padaczkowymi. Tylko raz urwało mi świadomość i ocknąłem
@Ejber_z_Fyrtla: o, jeśli jesteś z Pozania, to jesteś trzecią osobą z tego miasta, którą poznałem w ostatnim czasie. Przyciągam do siebie chyba ludzi stamtąd. Prawdopodobnie będę w Poznaniu za kilka miesięcy (termin zależy od kilku czynników) więc jak coś, to możemy się zgadać na jakieś meczycho Lecha.