Wpis z mikrobloga

#xkom #unbox

Siema,

Z ciekawości założyłem kilka kont na x-komie aby sprawdzić tę całą promkę unbox.

I jest tak jak myślałem. Jesteśmy robieni w balona.

Najprawdopodobniej co godzinę zmienia się pula nagród bo losując z kilku kont jedno po drugim pula jest praktycznie identyko.

Ale żeby nie było tak kolorowo to gdy trafi się idealnie żeby trafiło na legendarną nagrodę (w moim przykładzie jest to PS 5) to nagle magicznie pojawia się jeszcze jedna zwykła.
Natomiast przy kolejnym losowaniu gdy się nie trafi to tej magicznej zwykłej nagrody po środku już nie ma.

Innymi słowy, sensownej nagrody legendarnej raczej nie da się trafić i trafia się tylko jakieś szajsowe zegarki ze zniżką 100zł.
Gdzie tu ta legendarność?

W razie co mam nagrany ekran przy czterech losowaniach jako dowód na to co opisuję.
  • 2
  • Odpowiedz
@Czyku:

Wszystko działa tak jak trzeba, ludzie wchodzą na ich stronę, reklama świetna.

W ogóle oni są po prostu mistrzami reklamy xD W życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby mechanizm z gier, czyli lootboxy, zaimplementować w sklepie internetowym xD

Można im zarzucać, że ceny wzrosły itd. ale jak się tak obiektywne spojrzy jak prowadza biznes, to są w tym dobrzy.
  • Odpowiedz
Dokładnie, miałem to samo i znajomi też. Nagroda zatrzymuje się na legendarnej po czym w ostatniej milisekundzie końcowo wychodzi jakakolwiek inna zwykła.
  • Odpowiedz