Wpis z mikrobloga

@Nemayu: @RazDwaOsiem ale #!$%@? głupoty, przecież zawsze na nocnej poza siedzeniem tych kilku co mają nocki, to było z 15 osób max, z czego większość i tak wróćiła jako zielonki, bo po nowym wygłupie chciała odmienić swoje życie ale i tak wrócili, bo są uzaleznieni od mechanizmu nagrody, którego doświadczasz wciskając F5
@Ziom166: nie, zawsze na nocnej po minucie na niebieskiej belce pojawiał się napis 50/40 nowych wpisów, teraz na tej samej belce na nocnej po minucie nie odświeżania widnieje napis 9 nowych wpisów, 11 nowych wpisów itp. To nie #!$%@?, tylko efekt obserwacji.
@RazDwaOsiem: Według mnie masz wyidealizowany obraz nocnej, chyba że zawsze = 2012 ale wtedy to wszędzie było więcej osób. W 2019, żeby mieć 40-50 wpisów na nocnej, zwłaszcza trochę później niż o pierwszej zero dwa to trzeba było z 10-15 minut poczekać, no ale to nie brzmi tak fajnie, i nie pozwala ponarzekać że wykop jest zły bo tak.
@Ziom166: wszystko opieram na podstawie obserwacji kilka tygodni przed wielką aktualizacją a nie roku 2019. Twierdzisz, że nic się nie zmienilo po aktualizacji - w sensie ruch na stronie. Jak to stwierdziłaś skoro napisałaś, że długo cie tu nie było? Zmieniło się dużo - ruch spadł bardzo. Skoro twierdzisz, że nie, to pozostaje tylko życzyć żebyś się nie zgubiła w tym lasie wpisów na nocnej. Dobrej nocy.
@RazDwaOsiem: Widzisz. Kiedyś nocna upadała, bo w dzień były merytoryczne wpisy a w nocy wrzucano dziwne treści i gore. Potem nocna upadała, bo banowali za gore na niej, a kiedyś nie, bo mody spały. Później nocna upadała, bo pierwsza fala użytkowników dorosła, więc kiedys to było teraz nie ma, potem nocna upadała, bo była spamowana pedofilią, a ten jeden mod co przeklikiwał ręcznie w konsolce nie nadążał. Następnie nocna upadała bo
@Ziom166: ale mnie nie obchodzi lanie wody co gdzie kiedy dlaczego - ruch spadł. Cieszę się, że się zgadzamy z tym faktem. Jeśli w dalszym ciągu nie, to sprawdź rano gorące sprzed 24 h - potrafią tam być wpisy mające 20 plusów. Dobranoc.
@RazDwaOsiem: Ale mnie też nie obchodzi płacz, że nocna upada, to Ty tu produkujesz pod moim wpisem nieproszony po raz czwarty. xD Ruch spada od lat, ale gadanie że coś umiera bo było 30 plusików a teraz jest 20 plusików, to poziom dziecka z aspergerem, co pisze skrypty, by zliczało wyrazy najczęściej używane na danych tagach. Jeżeli brakuje Ci ruchu, to idź na hejto, tam poszedł ten najgorszy rodzaj wykopków, do
@RazDwaOsiem: A ja stwierdziłam fakt, że nie obchodzi mnie to. Śmieszy mnie to ogólnowykopowe posranie, więc starałam się wyjaśnić, czemu wyrosłam z płaczu, że wykop umiera, i do czego równiez zachęcam. Żyje się łatwiej, gdy nie wkłada się ładunku emocjonalnego w portal o kupie i siku. Niestety, nie zrozumiałeś. Więc też kropka, czy tam dobranoc, i możesz się już nie produkować, bo bardzo chcesz mieć ostatnie słowo widzę xD