Wpis z mikrobloga

#rodsmoka #hbo

Po psi #!$%@? oni wymieniali te aktorki w połowie sezonu? Człowiek się wkręcił w serial, dawkuje sobie powolutku odcinek po odcinku. A tu nagle zonk. Jak jakaś parodia ten szósty odcinek się zaczyna.... I cały nastrój #!$%@? strzelil. ()
  • 8
@kopii:

@ch1va5: ale wiesz, że ten serial powstał na podstawie kroniki? I ta pierwsza połowa sezonu ma na celu tylko nakreślić parę istotnych elementów z przeszłości?


Taaa, też czytałem ten bełkot producentów serialu. Akcja o 10 lat do przodu, wiec aktorki muszą być starsze i dzieciaków nawyciagali z kapelusza. Tylko czemu Rhaenyra, która ma teraz ponoć 28? lat wygląda na pięćdziesięcioletnią żulicę a nowa Alicent wygląda jak młodsza siostra poprzedniej
@yuck:

@ch1va5 po prostu jestes spermiarz i tyle


Ty głupi jesteś od urodzenia czy jakiś wypadek miałeś? Gdzie ja napisałem, że tamte były ładniejsze albo miały większe cycki ?

#!$%@?łem się, bo po włączeniu 6 odcinka człowiek myśli, że to jakiś żart, parodia albo dziwna retrospekcja. Dlaczego nie mogli aktorek postarzeć makijażem, charakteryzacją czy efektami komputerowymi? Viserysa jakoś nie musieli podmieniać, a minęło z 15 lat i do tego postępująca choroba.