Wpis z mikrobloga

Mam 2 zestawy kół w samochodzie, który odebrałem 2 miesiące temu, umawiam się na wymianę kół na letnie i w ASO pani mówi 165 zł brutto, w jakimś innym niezależnym serwisie 160 zł netto. Ogarnę to samemu? Czy coś uszkodzę, np. źle podważając itd. Tylko lewarka nie mam i innych rzeczy to musiałbym z allegro pewnie dokupić xD

#samochody #motoryzacja #toyota
  • 13
w ASO pani mówi 165 zł brutto, w jakimś innym niezależnym serwisie 160 zł netto


@nick230: XDDD ASO 5zł drożej BRUTTO z fakturą, gwarancją itd. niż janusz NETTO.

Janusze już nie wiedzą ile wołać, za wymianę kół która trwa 15-20 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogarniesz bez problemu, choćbyś miał 2 lewe ręce. Ciężko cokolwiek uszkodzić. Podważasz w miejscu takich "podpórek" pod trójkątami wytłoczonymi pod progami -
@nick230: No to pożycz od sąsiada lewarek i jazda, ręczny zaciągasz, bieg wpinasz, luzujesz śruby, podnosisz auto, ściągasz koła, zakładasz nowe, wkręcasz śruby ile się da, opuszczasz auto, dokręcasz śruby, po przejechaniu paru kilometrów ponownie dokręcasz i po robocie i 160 zł w kieszeni.
  • 0
@MPKM: coś u ciebie kiepsko z wyobraźnią ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nigdy nie potrzebowałem bo nie miałem auta to skąd mam wiedzieć? Wgrywają soft przy urodzeniu jakiś?