Wpis z mikrobloga

  • 0
@kthxb ja mam teraz coś takiego od 7 tygodni. lekarz zdiagnozował że to pokrzywka. Dostałam sterydy i jest lepiej. Na początku dostałam leki na alergie ale nie działały.
  • Odpowiedz
  • 0
@kthxb ja. Dorośli i dzisci mają pokrzywkę. Lekarz powiedział że to forma reakcji alergicznej. Bardzo swędzi i piecze. Ta wysypka wędruje po ciele. Ja do tego mam obrzeki całego ciała.
  • Odpowiedz
@kthxb: Nie wiem czy tak działacie, ale jak sucha skóra to polecałbym dodać do kąpieli emolium, dodatkowo nie myć żelem tylko mydłem (zwykłe bambino) albo kostką myjącą. Przy swędzeniu u nas stosowaliśmy dodatkowo fenistil.
  • Odpowiedz
@kthxb: z tym doświadczenia nie mam, w każdym razie na takie delikatnie skórki dobrze stosować dermokosmetyki z czystym składem. U nas sprawdza się A-Derma, ale to nam zalecił lekarz.
  • Odpowiedz
@kthxb: Ok, jeszcze zostaje temat prania, może to czego używacie uczula? Dodatkowo u mojego młodego trzeba było używać najtańszych pieluch z rossmana, bo wszystkie pampersy (szczególnie premium, takie śnieżno białe) powodowały uczulenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@kthxb dzieciak chory a rodzice pytsja na wykopie jak wyleczyc. co tutaj poszlo nie tak? dobrze ze adresu nie znam bo juz bym na 999/997 dzwonil
  • Odpowiedz
@kthxb: od kiedy gówniane maści przeciwzapalne na cokolwiek pomagają, zastanowić się co może być przyczyną, jak karmione, czym myte, jakie proszki do prania, jaka chemia rozpylana w powietrzu itd.
  • Odpowiedz