Wpis z mikrobloga

@tyrytyty: Wejdź sobie w każde znalezisko odnośnie słynnego "przemoc ma płeć" poczytaj ból dupy i wróć do dyskusji. To tak na marginesie tego jak śmieszne jest pałowanie się do tego, że hehe czarni popełniają przestępstwa i są brutalni kiedy samemu się stanowi część jeszcze gorszej statystycznie grupy.

Muszę zacząć wrzucać memy o tym, że pewna grupa ludzi pomimo stanowienia 50% społeczeństwa popełnia ~99.99% brutalnych przestępstw, na pewno dobrze się przyjmie, w
białego dzieciaka który zastrzeli mojego brzdąca w szkole.


@RudyZibi: nie boisz się że cię #!$%@? piorun, gdy idziesz po ulicy? xD dokładnie tak brzmisz pisząc te paranoiczne głupoty

Przenosząc na polskie warunki dla czytających mirków - jedna szkolna strzelanina na dwa lata. To jest faktyczna częstość występowania tego zjawiska w USA, w kraju w którym broni jest od cholery a społeczeństwo jest pełne napięć i konfliktów których jako obywatele w miarę
@bazookas_milborne: a weź mi wytłumacz skąd się to bierze? Jest jakiś gen, który warunkuje pigment skóry oraz skłonność do strzelanin? Celowniki w oczach? Czy może uważasz, że czarny kolor skóry warunkuje gorzej rozwinięty mózg?

Akurat tak się złożyło, że w USA ze względu na historie czarnoskórzy są systemowo dyskryminowani i spychani na margines. To jest powód strzelanin a nie pigment.
@pianinka: Acha, już rozumiem, chodzi o płeć.
Wiesz, rozszerzać możemy dalej, przecież morderstwa dokonują tylko ludzie, prawda? Dlaczego zatrzymujesz się akurat na facetach? Bo ci tak pasuje?
A dlaczego nie zatrzymasz się tylko na mieszkańcach RPA? Pewnie dlatego że wyniki będą jeszcze gorsze dla czarnych morderców?
Lecz się. Nie masz żadnych argumentów.
@tyrytyty: Libertarianizm to też możliwość zmuszenia słabszych do tego co sobie zażyczą silniejsi.
A czy większość libertarian ma też na tyle wysokie IQ, żeby wiedzieć co to jest pozorna korelacja? Jeśli nie, to trzeba przyznać, że jednak przeciętny zachodni wyborca posiada mimo wszystko dobrą intuicję, że notorycznie skazuje tych idiotów na wieczną marginalizację na scenie politycznej ()
byłeś kiedyś w stanach?


@RudyZibi: Nie byłem, za to wiem jakie statystyki ma policja.
Cytuję

Prawie 1 milion białych Amerykanów zostało zamordowanych, okradzionych, zaatakowanych lub zgwałconych przez czarnych Amerykanów w 1992 roku, a tylko 132.000 czarnych zostało potraktowane w ten sam sposób przez białych. Czarni popełniają 7,5 razy więcej rasowych przestępstw niż biali, a stanowią oni tylko jedną siódmą białej populacji. Kiedy przeanalizujemy te dane, zobaczymy pewną dysproporcję czarni popełniają ponad