Wpis z mikrobloga

Jak tak sobie śledzę jutuby, wiadomości i fora to pojawia się coraz więcej dyskusji typu "co się #!$%@? z tym Xboxem?". Dlaczego pomimo tak wielkiej ilości kasy włożonej w rozmaite studia, Microsoft zwyczajnie nie potrafi wydać topowej gry AAA?
Redfall zesrał się i śmierdzi, Everwild siedzi cicho więc na pewno minimum 2024, Forza Motorsport ponoć w lato ale rodzi się w bólach, Hellblade II ??? no i Starfield jako jedyny pewniak. Przy czym Bethesda potrzebuje minimum 5 lat aby wydać jedną (drewnianą i zabugowaną) grę. Dorzućmy do tego stagnację subskrybentów Game Pass, Sony sprzedające trzy PS na jednego Xboxa i Nintendo szykujące się do premiery Switcha 2... i widać że na zielonym rejonie nie jest kolorowo.

#konsole #gry #xbox
L3gion - Jak tak sobie śledzę jutuby, wiadomości i fora to pojawia się coraz więcej d...

źródło: unnamed_00fdb3ea-8db4-4a9c-b960-63577c84f784

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@L3gion: Narzekania na brak premier zapowiedzianych gier to przypomina mi się sytuacja cyberpunka. Już lepiej niech przeciągną premiere o rok czy dwa ale niech gra będzie kompletna. Co do redfall to czy ktokolwiek się łudził, że to będzie dobra gra? Podczas pierwszego pokazu już wszyscy narzekali, że to jakiś shit. Ja to i tak czekam najbardziej na replaced.
  • Odpowiedz
Dorzućmy do tego stagnację subskrybentów Game Pass


@L3gion: "revenue from subscriptions reached nearly $1 billion this quarter." zajebista stagnacja, #!$%@? co tu za janusze biznesu siedza ;-)
  • Odpowiedz
"revenue from subscriptions reached nearly $1 billion this quarter." zajebista stagnacja, #!$%@? co tu za janusze biznesu siedza ;-)


@nobrain: a ile mieli tego revenue w poprzednich quarterach?
  • Odpowiedz
a ile mieli tego revenue w poprzednich quarterach?


@SmugglerFan: a juz nie chce mi sie sprawdzac, przyjalem, ze jak cos osiagneli no to wyzej nigdy nie bylo. oni chyba nie sa na etapie, ze im ubywa subskrybentow.
  • Odpowiedz