Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mam wrażenie, że poniosła go trochę fantazja z tym jedzeniem nogi, bo trochę się to wszystko kupy nie trzyma tbh.


@Aquamen: Może się szykuje nam kolejny pisarz który właśnie tworzy sobie "legendę".
@Koniasz: No trochę moim zdaniem podkolorował parę wątków. Parę opowieści jak ta z javelinem z którego nigdy nie strzelał a kolega pokazał mu tylko co nacisnąć i zniszył czołg oddalony o 70m. No nie wiem czy na odległości 60m bo 10m trzeba odjąć na sam wyrzut pocisku przed załączeniem głównego silnika taki javelin zdążyłby się uzbroić w ogóle.
@Aquamen: Gdzies mi migla ta informacja o kanibalizmie, widzialem z dwa wywaidy ukr zolnierzy gdzie tez mowili o jedzeniu amputowanych konczyn. Zapas zywnosci ponoc byl dla cywili i osob ktore psychicznie nie dawaly rady jesc. Aczkolwiek widzialem to juz dosyc dawno, wiec nie moge potwierdzic na 100%
@Aquamen: Z takim słuchaniem ze zrozumieniem to byłoby zero z matury, ale to nie dziwne, gdy słucha się wywiadu w obcym języku. Wyraźnie powiedział ze oszczędzali jedzenie ponieważ nie wiedzieli jak długo zostaną. Jedli ludzkie mięso, ponieważ ostatnie dni byli niesamowicie głodni. Wniosek człowieka myślącego: "To nie głodni żołnierze zarządzali jedzeniem. Dostawali za mało to ratowali się czymkolwiek." Wniosek kacapa: "Siedzieli na puszkach tuńczyka, za poduszki służyły im bochenki chleba, a


@Aquamen: Ty masz problem z zrozumieniem podstawowych rzeczy, jakie ktos inny mowi xDDD Azovstal, to wielki kompleks, w ktorego roznych czesciach odbywaly sie walki, czasem zolnierze ukrainscy byli odcieci od podziemii i dowodztwa oraz zapasow.
@Rogovic:

ale to nie dziwne, gdy słucha się wywiadu w obcym języku.


Nie przesadzaj ładnie mówił.po polsku. Tak poważnie to wiem gdzie próbujesz wbić szpilkę i za to należał by ci się chooj w doope. Ale jestem kultularnym użytkownikiem wykop pl i daruję sobie obrzucanie się wyzwiskami od Rosjan, onuc czy sugerowania dziwnych rzeczy. Tylko debile z IQ złotej rybki tak robią, nie zniżę się do waszego poziomu. Pozdrawiam.
@kjungst: bez przesady, ja to rozumiem, jednak nigdy nie byli odcięci od siebie na tyle, że szpilki nie wciśniesz. Na tyle aby pojedynczy żołnierz nie doniósł zapasów. Tam była sieć podziemnych korytarzy, ruscy polowali na ludzi którzy się nimi przemieszczali po właśnie zapasy jedzenia czy wody. Nie przesadzajmy z tym całkowitym odcięciem.
@kjungst: no javelin się długo uzbraja i w warunkach miejskich ciężko go używać. Jest parę filmów z Mariupola właśnie gdzie operator jest zbyt blisko czołgu, javelin nie uzbraja się przez to i czołg wychodzi cało z potyczki. Polecam się doedukowac.