Wpis z mikrobloga

Głosowanie na Konfederacje to jak napluć sobie w mordę i się z tego cieszy.

Konfederacja jawnie uważa swoich wyborców za najzwyklejszych DEBILI próbując wciskać im kit o żydowskich spiskach, złych Ukraincach, robakach, czy złej Unii Europejskiej. Dosłownie uważa swoich zwolenników za naiwniaków i przygłupów, którym wcisną każdą możliwą propagandę. Nie ma chyba drugiej takiej partii, która w tak oczywisty sposób manipulowała swoimi wyborcami - już nawet PiSowcy robią to bardziej subtelnie.

Naprawdę trzeba mieć wyjątkowy brak szacunku do siebie i swojej inteligencji aby brać wybór tych populistów za słuszny pomysł.

#konfederacja #korwin #bekazprawakow #neuropa #bekazlewactwa #4konserwy #polityka
Pobierz
źródło: 447-konfederacja
  • 28
@Usmiech_Niebios xD dziękuję więcej mi nie trzeba. kolejny który się wyłożył na prostej sprawie. bez depeszy nie ma rozmowy. i nie jakaś tam tajemna książka która trzymasz pod poduszką. która coś tam wspomina, a która tak bardzo cenisz że chcesz się zakładac. wybacz ale już mówiłem bzdury mnie nie interesują. zacytowałeś konkretne słowa, pod podpierając się marnym źródłem. o jego marności świadczy np błąd w nazwie Reuters. potrafisz równie dobrze możesz wrzucić
@matowy: XD sprawa jest znana i wspominana w owych czasach również przez żydów, źródło wziąłęm pierwsze z brzegu bo i tak wszyscy wiedzą - więc błąd w nazwie na stronie którą każdy może edytować mi nie robi, ale widzę że to faktycznie "nie ma dowodu że Hitler wiedział" XD Cóż - zdarza się. Tylko nie pisz następnym razem że Pogonowski i Pająk wyłącznie, bo wstyd.