Wpis z mikrobloga

Głosowanie na Konfederacje to jak napluć sobie w mordę i się z tego cieszy.

Konfederacja jawnie uważa swoich wyborców za najzwyklejszych DEBILI próbując wciskać im kit o żydowskich spiskach, złych Ukraincach, robakach, czy złej Unii Europejskiej. Dosłownie uważa swoich zwolenników za naiwniaków i przygłupów, którym wcisną każdą możliwą propagandę. Nie ma chyba drugiej takiej partii, która w tak oczywisty sposób manipulowała swoimi wyborcami - już nawet PiSowcy robią to bardziej subtelnie.

Naprawdę trzeba mieć wyjątkowy brak szacunku do siebie i swojej inteligencji aby brać wybór tych populistów za słuszny pomysł.

#konfederacja #korwin #bekazprawakow #neuropa #bekazlewactwa #4konserwy #polityka
Clefairy - Głosowanie na Konfederacje to jak napluć sobie w mordę i się z tego cieszy...

źródło: 447-konfederacja

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 123
@Basiura89: jakieś przykłady? Nie kojarzę aby PO, Razem, PSL robiły jakieś propagandowe nagonki na wymyślone z dupy problemy czy konkretne grupy etniczne. Konfederacja cały czas straszy a to Żydami, a to Ukraincami, a to Uchodźcami.

Ich cała strategia opiera się na robieniu debili ze swoich wyborców i wciskania im bajek.

Jak tam nożownicy z przemyśla?
Clefairy - @Basiura89: jakieś przykłady? Nie kojarzę aby PO, Razem, PSL robiły jakieś...

źródło: 56346ee2-77c0-42cc-a001-188b9c6151e2

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 86
@Bloodhorn: ooo odpalili paru miernych, ale wiernych do spamowania tego bełkotu.

Dlaczego porzuciliście sprawę 447 od razu po wyborach? Ani słowa o niej już nie wspominacie od wielu miesięcy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie wiem czy mam spać spokojnie, czy może zaraz mnie Żydzi z Ameryki nie wywłaszczą.
  • Odpowiedz
@Clefairy: przeciez to ty wspominasz te ustawe a nie "my" kogokolwiek masz na mysli. Tu nie rosja tu sie "towarzyszami" nie rzuca. Wroc do kraju.

Konfederacja przestala o niej pisac i mowic prawdopodobnie dlatego ze ta ustawa obowiazuje i juz jest pozamiatane. Ale moge sie mylic. Napisz do biura prasowego z pytaniem to moze sie dowiesz.
  • Odpowiedz
@Clefairy: jeśli sądzisz, że spiski nie istnieją i że każdy człowiek jest dobry, sprawdź liczbę ofiar komunizmu. To kończy dyskusję
  • Odpowiedz
  • 32
@jony-terrt: ale mamy w Polsce kapitalizm.

Wiesz dlaczego ludzie 30+ głosują na jakieś nudne partie jak PO? Bo to osoby, które się ustabilizowały, zdobyły pozycje w firmach (lub prowadzą własne) i po prostu wiodą stabilne życie i nie potrzebują konfederackiej rewolucji.

Konfederacja to idealna opcja dla zbuntowanych 18-latków, którzy są zagubieni w życiu i gówno osiągnęli - wolny rynek nic im nie pomoże i nie zrobi z nich milionerów na sprzedawaniu
  • Odpowiedz
@Clefairy:

1. Ustawa 447? Uwazasz ze oddawanie zydom mienia "bezspadkowego" jest w pytke? Popraw jarmulke...


@Bloodhorn: przecież ta ustawa przeszła. Gdzie te 120 tys. które mam zapłacić żydom? No i czemu nagle zapomnieliście o tej ustawie po wyborach? xD
  • Odpowiedz
jakieś przykłady? Nie kojarzę aby PO, Razem, PSL robiły jakieś propagandowe nagonki na wymyślone z dupy problemy czy konkretne grupy etniczne. Konfederacja cały czas straszy a to Żydami, a to Ukraincami, a to Uchodźcami.


@Clefairy: Szukasz problemu tam gdzie nie trzeba. Co z tego, że PO czy inne partie nie straszą Żydami skoro głosują ramię w ramię z pisem za większym socjalem?
Czemu nie rozumiesz, że część elektoratu ma już dość
  • Odpowiedz
@Clefairy: o to to. Smieszniej jest tylko na youtube gdzie sympatycy probuja polemizowac ale po 1 wiadomosci juz nie odpisują xd.
Pisfederacja to potęga. Na starych debili pis a na mlodych debili konfabulacja
  • Odpowiedz
Konfederacja to idealna opcja dla zbuntowanych 18-latków, którzy są zagubieni w życiu i gówno osiągnęli - wolny rynek nic im nie pomoże i nie zrobi z nich milionerów na sprzedawaniu paróweczek bez zezwolenia sanepidu.


@Clefairy: KO to przecież opcja dla dziadów 2.0 XD Ja wiem że propaganda o wybitnych osiągnięciach wyborców partii musi wchodzić, ale przypomnę choćby głosowanie przeciw ustawie "antyprzemocowej" pozwalającej wywalić faceta z mieszkania ot tak:
https://wykop.pl/link/6982479/tylko-poslowie-konfederacji-glosowali-przeciwko-ustawie-lamiacej-prawa-mezczyzn
także o
  • Odpowiedz