Wpis z mikrobloga

#aferaanalna

Czytałem wywiad z pracownikiem pogotowia kiedyś. Są ludzie z dużymi wpadkami, którzy wsadzili sobie coś w dupę i utknęło im to na tyle, że jadą na pogotowie. Wiąże się to pewnie z dużym wstydem i żenadą. Nie dziwię się, że nikt z nich nie mówi, że zrobili to specjalnie, bo wstyd jak #!$%@?. Zawsze tłumaczyli to tym, że się potknęli i usiedli na tym xD A podkreślę, że ich tajemnicę poznałoby co najwyżej kilka osób - lekarz pogotowia, jakieś pielęgniarki itp

A tymczasem karynka na grupie składającej się z 10000 osób bez cienia wstydu i żenady pisze, że wypadł jej dysk po ostrym rypaniu w dupę xDDDDDDDDDD
  • 16
@niochland: @jozef-dzierzynski
sprawców wypadków owszem, nie powinno sie ratować w 1 kolejnosci (choc w pierwszych chwilach nie wiadomo pewnie kto jest sprawcą), ale zawsze są ważniejsi potrzebujący, u nas zawsze kolejka ze złamaniami czy atakami chorobowymi

sprawców, analowiczów i alkusów powinno się przyjąć dopiero gdy nikogo innego nie ma
@Invisiblinio: a co mnie obchodzą potrzebujący skoro płace tyle samo co oni (a tak naprawde to wiecej)? ubezpieczenie to jest usługa, skoro płacę to powinienem być traktowany tak samo bez znaczenia czy miałem zawał, postrzał, #!$%@?łem swoim się samochodem na drzewie czy wsadziłem kij bejsbolowy w dupe. Oczywiscie to rozmowa teoretyczna bo wszyscy wiemy jak u nas jest.
@Zawodowy_Szaman: tak w sumie to ciekawa sprawa, idziesz na chirurgię, pewnie marzysz o super skomplikowanych operacjach, sukcesach, karierze jak z seriali czy coś, a spędzasz sobotę wieczór na wyciąganiu kolejnego termosa z dupska jakiegoś kretyna :D
A podkreślę, że ich tajemnicę poznałoby co najwyżej kilka osób - lekarz pogotowia, jakieś pielęgniarki itp


@Maly_Jasio: a dalej opisujesz przypadki kto co miał w dupie. powinienes byc analfabetą i nie zasmiecac internetu :(