Wpis z mikrobloga

@ArturBinkowski @SuperTimor435
Mam już wstępny raport. Dla spokoju i harmonii na tagu przeproszę @LogicznaKalkulacja2 za hipotezę o byciu davciem.
Marcin Malczynski pokonał @Marek-Hofmann w walce o pas, co uraziło tego drugiego. Postanowił upiec 2 pieczenie na jednym ogniu, odbić sie na malczyńskim i usunąć @LogicznaKalkulacja2
Zaoferował Kubanczykowi legalne środki które miały zagwarantować wygrana w zamian za pozbycie sie logicznego. Niestety Kubanczyk to zwykły chłopak ze skromnego miasta i powoli go to przerosło. Następny był Tańcula, prawie mu się udało jednak na jego nieszczęście tamtego drinka wypił Mateusz Murański. Przed walka o pas z wiewiórem Tancula znowu postanowił skorzystać z usług adbustera jednak ten zarządał głowy kalkulacji z góry. Tym razem Arkowi się udało czego świadkami byliśmy dzisiaj. Dodam tylko, że jeden z najsłynniejszch cytatów z serii Piła brzmi „Zagrajmy w grę” a jak nazywa się główny antagonista serii po śmierci Jigsawa?……… Mark Hoffman
Mark Hoffman = @marek-hoffmann
#famemma
  • 11
@wardega_to_git: Nie do końca bo był pod wpływem środków które dosypał mu Tańcula. Na przykładzie świętej pamięci młodego Murana mogłeś zobaczyć co to robi z ludźmi. Pomówień nie było bo wielokrotnie było podkreślanie ze motyw Davcia to tylko jedna z hipotez badanych przez komisje. Komisja przyjęła role @ArturBinkowski był złym @SuperTimor435 dobrym a ja balansowałem na krawędzi obu stron dzięki czemu komisja szybko wyjaśniła sprawę.