Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie śmieszy fakt, że ona go niby próbowała oczernić, ale tak naprawdę nie napisała o nim nic złego. No bo co, "namówił" ją na seks analny i ona się bezpardonowo zgodziła i czerpała z tego przyjemność. W czym problem? To, że jej dysk wypadł, no to trudno, wypadki się zdarzają. Przecież to nie tak, że on to zrobił specjalnie. I jeszcze zwieńczyła ten komentarz tekstem "Niby znasz człowieka 5 miesięcy, a w ogóle nie wiesz, co siedzi w jego głowie..." tak jakby ją co najmniej zgwałcił. To chyba właśnie działa w drugą stronę. Chcesz się z kimś spotkać, liczysz na jakieś miłe chwile, a później się okazuje, że ta baba opisuje twoje życie seksualne przed tysiącami ludzi i robi ciebie jakiegoś zwyrodnialca.
#aferaanalna
  • 7
@Mar3czek: tylko że większość autystów z tego portalu pomija część nad zdjęciami tego gościa
tam pisała, że ostrzega bo rozpoznała jakieś red flagi i że ją zostawił dla innej po 5 miesiącach znajomości
opis ostrego seksu analnego jest dopiero w komentarzu, taki dodatek, to nie było sedno wstawienia przez nią tego gościa na grupę
@Elev: nic nie pisała o tym, że ją zostawił dla innej, chyba, że widziałeś inny screen bez uciętego fragmentu z góry.
Poza tym w komentarzu jakaś inna babka, się pytała, jak to niby jej wypadł dysk przez niego i czy jej nie pobił. Czyli wychodzi na to, że ta pinda napisała randomowo w poście, że wypadł jej przez niego dysk, tak jakby on ją jakoś #!$%@?ł i dopiero, jak ktoś się
@Mar3czek: akurat screen jeszcze jest w gorących 24h na pierwszym miejscu
po lewej masz post OPki od dysku a po lewej dopiero komentarz, co prawda jest część przycięta ale w poście ze zdjęciem typa nie ma nic o analu, pewnie była jakaś dłuższa bądź krótsza dyskusja pod postem i OPka się otworzyła bardziej
co nie zmienia faktu, że nadal słabo, ale jednak lubie fakty i wygląda na to że OPka z
@Elev: pytanie "Jak ci wypadł dysk przez niego?" sugeruje, że jednak obwinia go o to. Zresztą, tak jak wyżej pisałem pisała: "Niby znasz człowieka 5 miesięcy, a w ogóle nie wiesz, co siedzi w jego głowie...". Na tym screenie ona nie pisze nic wprost, że ją zostawił, tylko pisze innym kobietom, żeby się z nim nie zadawały, bo je wykorzysta i zostawi. W skrócie - chce mu zniszczyć życie towarzyskie.
@Mar3czek: po lewej screena nad zdjęciem pisze wprost :
"[treść ucięta] miłosną, potrzebuje dowartościowana z zewnątrz
Były również inne czerwone flagi, bardzo żałuję że ich do konća nie dostrzegałam
bo się mega zauroczyłam i zaangażowałam w tę relację
Omijajcie go szerokim łukiem jak zobaczyćie go na ..żnych(?) portalach, bo was wykorzysta i tak wymieni szybko na nową przyjaciółkę do seksu i miłego spędzania czasu"

pisze że ją zostawił dla innej i