Wpis z mikrobloga

Zostałem zwyzywany i zablokowany, ba napisałem że:
-znaczną większość rozstań i rozwodów inicjują kobiety;
-w Polsce brakuje ponad 2mln młodych kobiet w stosunku do młodych facetów (wliczając migrantów zarobkowych za całego świata);

Jak napisałem, że na niektórych wsiach na 1 pannę przypada 10-15 kawalerów, to Juleczka odpisała tylko, że to 10-15 to pijaki i nieroby. Jak zapytałem, czy jakby nie pili i byli wysportowani to znaleźliby sobie kogoś to odpisała że "tak".

Bo w przyrodzie jest tak, że jak facet dba o siebie to kobiety się same obok niego materializują.

Ona oczywiście po kilku związkach (a raczej przygodach) z Chadami którzy wymieniali ją na inną jak się im znudziła, więc uważa, że tak wygląda sytuacja w całym kraju - to nic, że na takie opcje może pozwolić sobie top10% facetów, podczas gdy połowa chłopa do 30 roku życia nigdy nie trzymała za rękę...

Baby w tym kraju są tak oderwane od rzeczywistości, że lepiej siedzieć samemu niż się z taką męczyć...

#p0lka #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #blackpill #przegryw
wqeqwfsafasdfasd - Zostałem zwyzywany i zablokowany, ba napisałem że:
-znaczną większ...

źródło: 343436430_593269419422059_4907506378398748195_n

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: one nie są gorzej odrealnione nawet od płaskoziemców. Dla porównania dyskusja z takimi łotrami negującymi katastrofę klimatyczną to jeszcze jest pewna gra na argumenty i ci ignorują tylko naukowców ale te babska to już jest ewidentnie poziom płaskoziemców. Trzeba mieć siarczyście nabzdryngolone w tym #!$%@? malutkim babskim móżdżku żeby ignorować nawet rzeczywistość wokół siebie. Tak po prostu nie jest i #!$%@?. Nie masz racji bo ona twierdzi inaczej i
  • Odpowiedz
chyba 1-5%


@guguszp: Chyba nie wiesz jak wygląda rynek matrymonialny dla chłopów 18-30, gdzie bez ryja 8+/10, 180cm wzrostu i "fajnego" auta to możesz sobie najwyżej jakąś otyłą samotną mamusię "poderwać".

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
google -> who cheats more wives or husbands


@Invisiblinio: 7% różnicy. Kosmos

google -> most common causes of divorce


@Invisiblinio: to nie potwierdza twojej oryginalnej opinii. Zdrada nigdzie nie jest podawana na pierwszej pozycji. Chyba, że mam inne google
  • Odpowiedz