Wpis z mikrobloga

9 miesięcy #!$%@? w tym kraju


@dzakub63: Fakt, chociaż nawet te pozostałe 3 miesiące (grudzień, styczeń, luty) też coraz częściej są zbyt ciepłe, żeby uznawać je za przyjemne.

Miało być zimno na majówkę, a jak zwykle #!$%@? z tego wyszło. Słońce pali trzeci dzień, żyć się odechciewa.
@2aVV: To super, ze jeden dzień był fajny podczas majówki polskiej, cieszę się. Lecz majówka to więcej dni, niż tylko jeden. Wieczna jesień, nic więcej. Nie dziwie się, ze przybywa grupa imigrantów klimatycznych z polski do cieplejszych rejonów.
Lecz majówka to więcej dni, niż tylko jeden


@SayNoToPrzegryw: Mądre słowa. Odkrywcze.

Fakt, że 2023 rok ma do tej pory anomalie +1,8K mówi sam za siebie.

przybywa grupa imigrantów klimatycznych z polski


@SayNoToPrzegryw: xD

Miło było jak siedziałeś ostatni tydzień #!$%@? do nieprzytomności w piwnicy, tak spokojnie.

Pozdrawiam.
@2aVV: Od Ciebie wziąłem fajny pomysł na tag podróżniczy #urojonepodrozowanie. Bardzo mi się spodobał i sobie zapożycze ^^

W odróżnieniu od Ciebie mam życie prywatne i czas na to, aby spełniać swoje pasje, a nie być wykopkowym frustratem jak Ty co wkleja innym, ze zimny klimat to jedyny słuszny.

Lecz dla Ciebie jak ktoś gdzieś pojedzie to albo oskarek to albo zmyśla, a tym bardziej jak jego poglądy się różnią
@SayNoToPrzegryw: Smutne, pisać takie wysrywy i dawać sobie plusy z drugiego konta.

mam życie prywatne


@SayNoToPrzegryw: Nie zaprzeczam, trzeba mieć dużo czasu, żeby płakać za każdym razem kiedy nie ma upału. Obrażanie ludzi od grubasów to zajęcie na pełen etat.

Pozdrawiam.
@SayNoToPrzegryw: Zawsze martwię się, że godzinę po napisaniu przeze mnie postu nie ma jeszcze twojej odpowiedzi. Nikt nie napisał o tym, że Polacy to idioci, bo nie lubią zdychać w upale. Nikt nie napisał, że należy do Rasy Panów i jest ponad ten tępy motłoch.

Jakoś tak wtedy mi smutno.

Ale po 3 godzinach twoje neonazistowskie wysrywy zawsze lądują pod moimi wpisami.

Pozdrawiam.