Wpis z mikrobloga

Bilans #tinder I #badoo po miesiącu.

Na tinderze 16 matchy z czego tylko do dwóch typiar nie napisałem, bo missclick przy przesuwaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z trzema umówiłem się na spotkanie.

Wszystkie mnie z ghostowały, zarówno te z którymi byłem umówiony jak i te z którymi tylko pisałem. Większość dziewczyn nawet mi nie odpisała.

Na Badoo również umówiłem się z dwiema na spotkanie, również skończyło się ghostingiem.

Nie byłem wiec na żadnym spotkaniu, mimo ze byłem umówiony łącznie z pięcioma dziewczynami.

Aktualnie z nikim nawet nie rozmawiam, bo nie mam z kim. Każda już dała mi ghosta.

Tak, poznawanie tutaj ludzi to jest parodia normalnych relacji xD Wszystkie celują w chadów i jak na jakiegoś trafią, to szybko lecisz na ławkę rezerwowych z której już nie wstaniesz.

Prostytucja w tych czasach jest bardziej potrzebna niż kiedykolwiek wcześniej. Ale kondycja tego rynku również jest w opłakanym stanie w tym zaściankowym kraju.

W ogóle zauważyliście, że każdy rynek, w którym dominującą pozycję mają kobiety, jest ZAWSZE #!$%@?? XD Przypadek, czy może kobiety się do niczego nie nadają?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 14
@Pralko-suszarka: Najgorzej że nie ma fajnych prostytutek. Kiedyś jeszcze tak około 2015 w moim mieście laska o wyglądzie Marceliny Zawadzkiej teraz nawet jakbym w całym kraju szukał to nie ma nic ciekawego, może w wawie jeszcze coś by się znalazło ale ogólnie to jest #@!$%
Wszystkie mnie z ghostowały, zarówno te z którymi byłem umówiony

@Pralko-suszarka: w jaki sposób wy się umawiacie jeśli dupy później nie odpisują i nie przychodzą xd to znaczy ze dziewczyna w ogóle nie miała chęci na spotkanie
Nie bierz tego do siebie. Tinder to gowno nawet na moim profilu w ostatnich mc jest lipa. Nie umawiaj się z dupami które są daleko. Śmiej się w rozmowie i przenoś na inny komunikator