Wpis z mikrobloga

Ok po nie udanym nocnym upalaniu z uwagi na brak zawodników i niską temperaturę odniosę się do sprawy. 1. cała ta grupa gdzie laski ostrzegają się przed typami, hmmm dużo tam fotek, danych osobowych jakiś typ może się wkurzyć i zrobić im pozew o ile samo oczernianie nie jest karalne to oczernianie kogoś już raczej tak chyba 2. Kiedyś pożaliłem się śp. babci na laskę co coś tam przeskrobała, babci mi wtedy powiedziała że zawsze jest wina 50/50, może nie do końca ale coś tam w tym prawdy jest, ile lasek z tej grupy dało zdjęcia przerobione, opisało się jako pani prezes a na prawdę przyszły na randkę jako tucznik z bombelkiem i książeczką do pup-u? Facet taki pewnie powiedział "nie dzięki" laska się #!$%@?ła i postanowiła go obsmarować na tej grupie, to daje smaczku do punktu dwa 3. Poczytałem tam trochę i hmmm #przegrwy wersja damska, straszny hejt na facetów każdy najgorszy ale wybierają tylko jakiś koksów 40 letnich w 80%, dziwią się że coś nie pykło 4. to są (nie mam nic do nich) kobiety low tier, do tego jeszcze eh no piszą sobie takie prywaty miedzy sobą a.... serio żadna kobieta nie może być tak podła dla faceta jak potrafi być dla innej kobiety, i to jeszcze z pełnej przy czajki za plecami 5. ostrzeganie przed facetem może działać odwrotnie, jakaś będzie lubić bdsm i pomyśli że ten anal zakolaka da jej ból którego szuka, uj ja raz poznałem taka blondi z uczelni, zabrałem ją do kina, opowiadała mi o swojej koleżance co się nie uczy, wyłudza notatki i jest beznadziejna. Powinno to zadziałać na mnie jak odpychacz ale napisałem do niej na zasadzie "hej słyszałem że jesteś leniem i się nie uczysz, ładnie tak ściągać na kolosach?" laska okazała się bardzo wyluzowana i odpisała coś fajnego, tak czy siak blondi na mnie strzeliła focha a ta leniwą zabrałem na moto, potem mi w kfc promocje robiła jak pracowała, ciekawe gdzie teraz jest hmm nie spałem z nią! fajna koleżanka mmm musze dodać jeszcze ( #gownowpis ) #aferaanalna
  • 1