Wpis z mikrobloga

@kaszanka5555: no ale jak to ? Nie chcesz pomagać Klapkowi w prowadzeniu jego biznesu, przepychać szamba, nosić ziemi, bić filmowanym w samych majtkach i robić wszystkich tych wspaniałości, które pokazuje Klapek ? Ciekawe czy u Jerzego goście też muszą sprzątać swoje pokoje i samemu sobie prać pościel ?
  • Odpowiedz
@kaszanka5555: Gapa #!$%@?ł z ceną, bo myśli, że będzie miał codzienne obłożenie, niestety się myli, bo ta jego widownia to pewnie w 70% emeryci co Kambodże widzą na odcinkach. smutna prawda
  • Odpowiedz
  • 8
@kaszanka5555 beka, byłem w Siem Reap równe 10 lat temu i wtedy płaciłem 30zl za pokój dwójkę z klimą i wifi, śniadanie w cenie. Zdziwiony ceną u Gapy wszedłem na Agode myśląc że 10 lat szmat czasu pewnie wszystko podrożało mega i... #!$%@?, ktokolwiek mu tyle płaci za nocleg z kamerą w dupie? xD
lux pokój 30m ze wszystkim, ładny basen, ścisłe centrum, ocena 9 za 90zl. a to chyba trzeci wynik
shinX - @kaszanka5555 beka, byłem w Siem Reap równe 10 lat temu i wtedy płaciłem 30zl...

źródło: temp_file.png3828256981469857535

Pobierz
  • Odpowiedz
@shinX:
Chyba podgrzewany szambobasen u gapy i ubijanie gówna kijem jest wart każdych pieniędzy xd. Ciut drożej, ale mnóstwo atrakcji w tym pościel po poprzednikach wietrzona na świeżym powietrzu
  • Odpowiedz