serdeczne dzień dobry dla wszystkich budzących się i zaglądających na tag #nba Grający bez Embiida Sixers, wygrali właśnie na wyjeździe z Boston Celtics, którzy rzucali prawie 60% z gry, a glorified role player, with a shoe deal and lots of fashion, rzucił sb 45 pkt, a tutaj, game winner
#bojowka76ers #celticspride
WojtASR - serdeczne dzień dobry dla wszystkich budzących się i zaglądających na tag #...
  • 14
@Wojt_ASR_: Rzut Hardena piękny, ale muszę pochwalić też Reeda, że trafiał ważne osobiste w końcówce. Nie przepadam za tym graczem i żałowałem, że nawet na chwilę nie wszedł za niego Dedmond, ale jestem pełen podziwu dla młodego, że wytrzymał presję.
  • 0
@JerzyMeteor26: Generalnie Reed się bardzo ogarnął, bo na tym początku był bardzo przytłoczony, gubił się i Celtics często wjeżdżali pod kosz. Dostał jedną akcję od Hardena, ale ona była dość trudna i chyba Horford mu dał wtedy czapę. Natomiast tak, propsy za te 4 osobiste w końcówce, bo one wygrały mecz. Obrona też była już później o wiele lepsza, a w tym przedostatnim posiadaniu Celtics, to zatrzymali Tatuma (?) razem z
@Wojt_ASR_: Ja bardzo żałuję odejścia Drummonda w wyniku wymiany 76ers z Brooklynem w tamtym sezonie. Gość słaby w ataku, trafiający w zasadzie tylko spod kosza, ale ze znakomitymi warunkami fizycznymi. Dużo zbierał i jeśli nawet nie blokował jakoś często, to wystarczyło, że stanął w odpowiednim miejscu i już rywale nie wjeżdżali tak chętnie pod kosz. W sumie nie dziwię się, bo zderzenie z takim wielkim chłopem jest jeszcze mniej przyjemne niż
  • 0
@JerzyMeteor26: W kontekście zeszłego sezonu też żałuję, ale w kontekście przyszłości, świetnie wyszło, bo jeśli Sixers podpiszą Reeda za 8-9 mln na sezon na 3-4 lata, to będzie zajebisty deal.

Reed też jest bardzo dobry w obronie. Nie dzisiaj, zwłaszcza nie na początku, ale później było lepiej. Celtics mieli w całym meczu 8 ofensywnych zbiórek co, biorąc pod uwagę fakt, że przez większość meczu Harden i Maxey znajdowali się na parkiecie,
Wielkie propsy dla Doca

@Wojt_ASR_: nie sądziłem że kiedykolwiek zgodzę się z takim stwierdzeniem xD
Ładny mecz, mimo braku pierwszej opcji w wygranej drużynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wojt_ASR_: oglądałem właśnie powtórkę na C+ o 9.00, albo Phila zagrała swój A game albo Boston zagrał g@#no, mimo skuteczności ogółem. Myślę, że Boston przegrał to spotkanie, bo trafił tylko 10 trójek, w dodatku na słabej skuteczności. HOT TAKE: Gdyby grał Embiid Boston by to wygrał. No nic brawo Phila, a Boston do roboty!
  • 1
@DzdzystyDzejson: Phila zagrała swój A game? xdddd Boston był 17/20 z gry po pierwszej kwarcie i pewnie w większości gierek 5 na 5 na treningach mają więcej problemów ze zdobywaniem punktów spod kosza, niż miało to miejsce w 1. połowie xd

Wiadomo, że nie ma co się za bardzo podniecać, bo to tylko jedno spotkanie, ale to było spotkanie, które Boston miał wygrać i to miał wygrać zdecydowanie.

Gdyby grał Embiid
Bez free throw merchanta nawet przyjemnie się ten mecz oglądało. Owszem za łatwo wchodziło wszystko Celtom w pomalowanym bo obrona 76ers szczególnie w pierwszej połowie nie istniała, ale za to ile zysku na płynności i bez ciągłych przerw na osobiste w kontekście całego widowiska.
  • 0
@pasta_alla_carbonara: no spoko. w sumie to dalej często wymusza xd natomiast to jest też bardzo dobra taktyka defensywna przed kontestowaniem trójek, bo obrońcy nie mogą tego za bardzo robić, wiedząc, że może te nogi wyrzucać.