Wpis z mikrobloga

@Zoyav napisz coś więcej nowy? używany? do jakiej kwoty? może masz ulubiona markę? co musi miec? czego byś nie chciała itp inaczej to zgadywanka
via Android
  • 0
@archi3 tylko nowy, cena w sumie nie ma znaczenia, najważniejsze żeby były długo aktualizacje systemu, a nie że za 2 lata nie dostanę aktualizacji + nie lubię miui

zbytnio nie jestem zorientowana jaki mam kupić, bo od lat nie kupowałam telefonu i do kupienia nowego zmusiło mnie
- fakt że nie da się do mnie dodzwonić, a jak się uda, to nie mam internetu (brak vo lte)
- zapchana pamięć (64 gb)
@Zoyav: jak cena nie gra roli to wiadomo, że flagowiec samsunga, One plusa albo nowy iphone.

Ja bym w takim wypadku jedynie zwrócił uwagę aby nie było zaokrąglonych brzegów aby móc mieć case z wystającymi ramkami - dobra ochrona w razie upadku.
Samsungi mają lepsze aparaty, Iphony też bardzo dobre do tego wszystko lepiej działa podobno bo nigdy nie mialem, w Iphone masz też faceid ale niech się wypowie jeszcze ktoś mądrzejszy.
@Zoyav: byłem w teamie androida od wersji 2, przerobiłem przez ten czas około 40 telefonów - flagowce, średniaki, chińskie wynalazki, wgrywanie custom romów, rootowanie, overclocking i te sprawy (piękne czasy notabene xD) i finalnie skończyłem w obozie apple :P
via Android
  • 0
@hustle ja raz próbowałam na własną rękę według wskazówek jakiegoś hindusa z yt wgrać na telefon (dawno temu, to jakiś htc był) jakiegoś lewego androida, bo nie miał aktualizacji i go #!$%@?łam, finalnie i tak musiałam go zanieść do serwisu, gdzie powiedzieli, że był tak #!$%@?, że naprawiali go 2 dni xddd