Wpis z mikrobloga

#motoryzacja
i stało się to co uważałem, że się stanie G80/G81 przeszło etap szoku "Chris Bangla" i zaczęło zachwycać. Za kilka lat na rynku wtórnym ludzie będą się o to zabijać, kto kupił nie straci. Projektant wiedział co robi. Pospólstwo drące się bóbr, to koniec prawdziwego BMW tak samo jak w przypadku e60 klasycznie już pochowane w norach
Kroledyp - #motoryzacja 
i stało się to co uważałem, że się stanie G80/G81 przeszło e...

źródło: bmw-m3-competition-510-full-m-race-track-salon-555835425

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@Alpharius: etam, przecież to piękny czołg. W Europie on przypadkiem nie pobił rekordu siódemek sprzedaży danej generacji? Aż sprawdzę, bo coś mi tam świta
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: Kiedyś jeden Miras powiedział dość ciekawe i trafne zdanie
Ostatnim prawdziwym BMW jest to na które aktualnie stać człowieka który wypowiada właśnie te słowa i przeważnie jest to e36
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Nie, no teraz e90/e60 bo to już wiekowe się robi. Aczkolwiek to jest bardzo prawdziwe nawet nie zależnie od marki samochodu bo z mercami i audi jest dokładnie tak samo oraz ogólnie innymi. Ja mam w rodzinie takich co mówili dokładnie to samo o mercedesie czy volkswagenie nawet a jak się ze mną przejechali tam kilka razy czymś nowszym jak miałem to już zmiana zdania błyskawiczna
  • Odpowiedz