Wpis z mikrobloga

@Tremade: ja tam się z nim zgadzam jak mówi że rządzą nami durnie typu Antonii którzy nie wiedzą co robią i w tym MONie poza kupowaniem czego się da za kasę podatników jakichś głębszych przemyśleń nie mają.
No i to że NATO nas nie uratuje jak coś się stanie. Już widzę jak Niemcy nam pędzą z odsieczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gusguster Zachód Europy nie kiwnąłby palcem, po Niemcach widać jaki mają stosunek do Europy Środkowo-Wschodniej po tym jak z obojętnością patrzą na Ukrainę. Niestety ale wydaje mi się że za tani gaz i bycie "surowcowym gigantem" Niemcy oddaliby Rosjanom wszystko do Odry.

Amerykanie to co innego, oni musieliby zareagować bo w wypadku bierności pokazaliby że NATO to jedynie sojusz na papierze.
@Tremade: Bartosiak pieprzy, żeby pieprzyć. Kiedyś na jakiejś pogadance zapytali go, czemu zwolnił się z CPK, to powiedział, że woli gadać do tłumów, błyszczeć na scenie - ujął to w bardziej uładzone słowa ale taki był właśnie sens. Wtedy połapałem się, że to jest narcyz a nie żaden specjalista. Zaczął zarabiać na swoim sukcesie i się nim po prostu naćpał. Za parę lat skończy jak Max Kolonko.