Wpis z mikrobloga

Niekiedy widze jak niektorzy z Was pokazuja swoje hobby i rozne ciekawe formy spedzania czasu, wiec stwierdzilem , ze przyszla tez pora na mnie

od kilku lat spedzam wakacje na dunskiej wyspie Rømø, ktora jest byc moze europejskim, napewno dunskim, rajem zeglarstwa ladowego. W tym sezonie campingowym wraz z rodzina stalismy sie czescia tego fajnego i niebardzo extremalnego sportu.

Wrazenia z pierwszej jazdy byly niesamowite. Ciezko opisac emocje wywolane stresem, troche strachem, adrenalina, ekscytacja i potem niesamowita radoscia ????

mimo posiadania wiekszych i lepszych latawcow to pierwsze jazdy zaliczylem na treningowym PL 1,7. Probowalem rowniez zebra 3.4 jednak jak na pierwszy raz byl dla mnie za duzy i powodowal lekki strach ????

jesli macie badz bedziecie mieli mozliwosc- to sprobujcie ????

#hobby #kitebuggy #powerkite #wakacje #sport #morze #wakacje
roberto07 - Niekiedy widze jak niektorzy z Was pokazuja swoje hobby i rozne ciekawe f...

źródło: 341858426_567150868856856_7947880028938620693_n

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@roberto07: lol, jeśli jesteś teraz na romo i zdjęcia z tym małym zielonym kitem z wczoraj to latałem nieopodal na tej mniejsze zebrze ;) ...w sumie powoli się zbieram na plaże to podjadę ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@TomSz: jestem już w domu ;) ale jestem na Rømø familiecamping wlsciwie w każdy weekend wiec być może uda nam się spotkać. Kilkoro Niemców stało po mojej lewej i kilka osób po prawej i chyba wszyscy byli na żebrach. Hobby mi się bardzo spodobało wiec będę jeździł regularnie
  • Odpowiedz
  • 0
@TomSz: wczoraj podjechaliśmy tylko dostawić namiot do przyczepy i wieczorem wracaliśmy do domu. W piątek zaczyna się długi weekend wiec będę napewno
  • Odpowiedz
@UberWygryw: do wózka nie jesteś przymocowany więc jak już to cię wystrzeli w powietrze samego ...choć na mnie wózek się też przewrócił ;) zawsze można mniejsze latawce używać które nie podniosą, a można i takie gdzie polecisz na 20 metrów w górę. no i w każdej chwili się można się jednym ruchem wypiąć

https://www.youtube.com/watch?v=oveLq6j4JUw on np. po długiej hospitalizacji jeszcze lata ;)
  • Odpowiedz
@TomSz czesc, w tym roku wybiorę się raczej tylko raz być może na początku maja. Trochę się zmieniły plany życiowe. W lipcu rodzi nam się córka wiec ponownie regularnie na Rømø będę dopiero od przyszłego roku. Fajne masz buggy ;)
  • Odpowiedz