Wpis z mikrobloga

@goferek: nie ma pływającej ikony ale powiadomienia są. Ty wybierasz ktora apka ma byc na froncie, a o tym ze inna apka uzywająca gps dziala w tle informuje cie niebieskie podswietlenie godziny. Ja na carplay rzucam google maps a na iphonie wyswietlam yanosika czyli mam widoczne oba na raz.
@prawdziwek: tydzień temu trafili mnie na 15 pkt i 2500 zł bo miałem odpalone Google Maps, a Yanosik przymulił w tle. Na nowym odcinku S8 był fragment z oznakowaniem eksperymentalnym i ograniczeniem do 80 km/h... :( dopiero jak już stałem na poboczu i kliknąłem ikonę aplikacji na Carplayu to sobie przypomniał aby mnie poinformować o kontroli. Masz na to może jakąś radę Miras, bo teraz co 5 minut się przełączam między
@zurecki: Ja zupełnie usunąłem yanosika z Ustawienia>Ogólne>Carplay>Mój samochód>dostosuj. tym sposobem na ekranie auta mam google mapsy, a yanosik tylko na telefonie więc zawsze widoczy

W apce na telefonie pokazuje mi się też mapa, tylko yanoska (inaczej się nie da po cudownej aktualizacji wyglądu) ale za to są ograniczenia prędkości na nim w tym trybie