Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że lubicie niektóre nicki (osoby) na wykopie za to jakie posty dodają na tych samych tagach, które przeglądacie? Pomimo tego, że nigdy w życiu się nie spotkaliście, a poglądy (co wynika z postów) są często różne, choć zbiegające się w najważniejszych kwestiach. Ja mam tak, że czasem wchodzę na wykop zobaczyć co ,,koledzy" których tak naprawdę nie mam, mają do powiedzenia xD
W życiu poza wykopem pewnie byśmy się nie dogadali ale na wykopie jest jakieś takie bardziej tolerancyjne zrozumienie.
Taguję blackpill bo najczęściej czytam (najzabawniejszy kontent na wykopie i jednocześnie prawdziwy). Przy okazji to ze względu na twarze nie dogadałbym się z wieloma osobami. Czasem nie lubię tego jak ludzie wyglądają. Jedne typy urody pasują mi bardziej niż inne. Jedne zachowania, tzw. sposoby bycia pasują mi bardziej niż inne. Nie lubię też odczytywać emocji z ich twarzy i gestów, domyślać się z czego wynikają i co mogą oznaczać. Mnie taki overthinking męczy emocjonalnie.
W życiu mam też takie wrażenie podszycia fałszem relacji między osobami, która wynika z niepewności drugiej osoby, strachu (np. przed zdradą, jeśli powiemy komuś przypadkiem za dużo, a ta osoba rozgada albo rozkoloryzuje). I to nie jest tak, że ja się boję, najczęściej działa to w drugą stronę. Sądzę, że ludzie często mnie się boją, tak samo jak innych ludzi dookoła. Na wykopie nie ma takiego zwierzęcego instynktu, ponieważ nie widzimy się nawzajem i nie bombardujemy umysłu nadmiarem bodźców z odczytywania gestów i wyglądu.

Osoby które lubię na wykopie: olaf_wolominski, cloudspanner, kopytnik, sqlserver, dondonu, eteres i wiele innych ale oni najczęściej się udzielają i wpadli do mózgu jako pierwsi.

Z rozowychpasków nie lubię ani jednej osoby XD poza moll, której posty rzadko widzę. Nie żeby jakoś szczególnie ale z rozowych ktore tutaj czytalem to ta jedna pisze najbardziej z sensem i nawet jak wyjasni w dyskusji to z sensem i to się liczy.

Na wzajemność nie liczę i jej nie oczekuję, tak tylko walnąłem #wysryw . Jakiś powiew optymizmu na pesymistycznych tagach :)

#blackpill #przegryw #rozkmina
  • 3