Wpis z mikrobloga

@michkoPLX: że co XD?
Typku, ogólnie to ty masz problem do Opa o zdanie napisane zupełnie prawidłowo, nie ja. Mnie takie coś lotto, kto, co i jak napisał. Jak chcesz kogoś pouczać, to najpierw się upewnij, czy masz rację.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michkoPLX:

Typku, ogólnie to ty masz problem do Opa o zdanie napisane zupełnie prawidłowo, nie ja. Mnie takie coś lotto, kto, co i jak napisał. Jak chcesz kogoś pouczać, to najpierw się upewnij, czy masz rację


Weź sobie jeszcze raz na spokojnie przeczytaj ten komentarz. Postaraj się zrozumieć co napisałem i powiedz w którym miejscu ma zastosowanie to co do mnie teraz napisałeś?

Jak chcesz kogoś pouczać, to najpierw się upewnij,
@michkoPLX:

jesteś ślepy albo głupi

Ocho, nerwy już puszczają. No typowe u wyznawców konfy. Dobrze wiesz, że piszemy o Marcinie, ale szukasz wymówek, by odwrócić kota ogonem.
Jeszcze raz ci powtórzę, bo dalej nie rozumiesz, mimo że innych nazywasz idiotami: KOŁO DOOPY MI LATA, CZY KTOŚ PISZE Z BŁĘDAMI. PO PROSTU NIE PRZYPIERD@LAJ SIĘ DO CZŁOWIEKA, JEŻELI NIE MASZ RACJI.
Załapałeś wreszcie?
@michkoPLX: dla mnie Op to osoba o której rozmawiamy, a nie autor wpisu. Gdzie zacząłem pluć jadem gościu? Napisałem ci, że czepiasz się Marcina o zdanie po dwukropku z małej litery, a ty idziesz w zaparte, że ma być z wielkiej bo tak sobie ubzdurałeś. Człowieku, nikt by cię nie zaczepił, gdybyś się nie przyebał o taki bezsens.
@michkoPLX: no faktycznie nie ma sensu rozmowa z tobą, bo nie łapiesz kontekstu. Ja nie mam problemu z tym, że robię błędy i mi to lata, a ty masz problem do kogoś, kto błędu nie zrobił. I dobrze wiesz o czym mowa, ale rżniesz głupa w zaparte. Elo ziom