Wpis z mikrobloga

@PoItergeist: No i jak masz problem człowieku? Też mam 160 cm i wolę być za niski niż za wysoki. To nie wzrost jest problemem a to co siedzi w twojej głowie. Wiem jak #!$%@?*** można się poczuć gdy ludzie oceniają cię po wzroście, serio wiem, ale nie daje się i pokazuje że się liczę. Życzę Tobie tego samego. Masz ode mnie fotę z moją narzeczoną, gdzie po prostu jestem szczęśliwy.
Mayonezdk - @PoItergeist: No i jak masz problem człowieku? Też mam 160 cm i wolę być ...

źródło: IMG_20221018_225629

Pobierz
To jeszcze nic, ja mam 179 i jak jestem w wojewódzkim to większość mijanych julek jest co najmniej mojego wzrostu i wyżej, czuję się tam jakbym był na jakiejś innej planecie


@Szumrzeczny: nastapila inflacja wzrostu, kiedys 175 to byl normalny wzrost, w miare wysoki, dzis jestes niskim facetem xdddd
niestety sam mam niecale 180 i czuje to po sobie, niby nie jestem niski, ale inflacja tak #!$%@? w kosmos, ze i
@PoItergeist

Chłopie masz 160cm statycznie większość mężczyzn w tym kraju jest od ciebie wyższa...
Nie wiem skąd to zdziwienie...Ja w wieku 13 lat miałem 168cm...Nie wiele urosłem bo 9cm i mam 177 w wieku 22 XD
No i jak masz problem człowieku? Też mam 160 cm i wolę być za niski niż za wysoki. To nie wzrost jest problemem a to co siedzi w twojej głowie. Wiem jak #!$%@?*** można się poczuć gdy ludzie oceniają cię po wzroście, serio wiem, ale nie daje się i pokazuje że się liczę. Życzę Tobie tego samego. Masz ode mnie fotę z moją narzeczoną, gdzie po prostu jestem szczęśliwy.


@Mayonezdk: tylko
@KotBojowy: Na pewno jest trudno. Każdego dnia musze udowadniać komuś coś, co ludzie wyżsi mają w bonusie. Byłem zawsze najniższy w każdej klasie i przenigdy nie byłem gnojony z tego powodu. Wiem, że nie każdy ma w sobie tyle przebojowości, odwagi, tarczy wokół siebie, ale myślę że niektórzy niscy mają tendencję do zwalania wszystkiego na ten jeden aspekt.