Wpis z mikrobloga

@Blackbeard: budzet, przeznaczenie, co musi miec, do czego chcialbys go uzywac, jak bardzo zalezy ci na baterii wskaznikach wszelakich itd.

Zbyt lakoniczny wpis by cos poradzic.
Jedyne co napisales, to wysokosc pokazywana prawidlowo, co lekko zaweza poszukiwania do urzadzen z barometrem.

Bardzo w ciemno bez znania wszystkich wymogow, polecilbym coros pace 2. Ma barometr, ostatnio dostal spory update wprowadzajacy nawigacje po sladzie (bez map), nie ma nfc ani muzyki, ma natomiast
@Blackbeard: Ja polecam zegarki Garmina. Cena różna ale generalnie raczej powyżej 1k w zależności od modelu. Na pewno plusem jest dobra bateria porównując do klasycznych smartwatchy. Bardzo przyjemna apka na telefon.
@PurpleHaze: Każdą wolną chwilę spędzam w górach minimum raz w tygodniu. Chce wiedzieć na jakiej wysokości jestem, Długi czas działania baterii też mile widziany. Z dodatkowych funkcji to długość przemierzonej trasy i czas, ale to chyba jest standard w smat zegarkach. coros pace 2 Muszę się przyjrzeć.
@cohontes @mirekwirek
Nie jestem obeznany w nazewnictwie :D

@lgc89 przyglądam się Garmin Forerunner 255. Tylko nie wiem czy wysokość jest wyświetlana jako jeden z
Nie jestem obeznany w nazewnictwie :D


@Blackbeard: tu nie chodzi o nazewnictwo, a funkcje jakie te zegarki realizują. Wiem, że osoby które szukały smartwatchy po zakupie Garmina były mega niezadowolone. Dlatego ważna jest tak świadomość.