Wpis z mikrobloga

Boże jaki to jest świetny lek na nerwice.W końcu normalny puls jakieś 48-53.Od zawsze przez tą #!$%@?ą nerwicę miałem problem z pulsem.Nie chodzi o słabe serce, bo mam silne przez regularnie bieganie czy siłownie, ale ta #!$%@? #nerwica
Człowiek naprawdę czuję, że w końcu czuje się normalnie.
Minus jest taki, że pogarsza mi wydolność fizyczną, podczas biegania, czy lekko siłe przy podnoszeniu sztangi np.
Ten lek przy odstawieniu, powoduje jakieś objawy odstawienne coś ala #benzodiazepiny ?
Najbardziej rozwalają mnie sytuacje, przy których panikowałem, a teraz mam kompletny spokój, mega dziwne uczucie.
#propranolol
  • 17
@Gzyro: ja go odstawiłem rok temu i skupiłem się na rower + siłownia, puls 55-60, po alko 70-90. Jest ok ;) A jestem dosyć wysoki ( 191 cm here ) więc serce musi srogo #!$%@?ć. Wysiłek fizyczny to jest to. Zdarzy się raz na kilka miesięcy jakiś lęk w nocy lub przed spaniem i serce srogo #!$%@?, ale umiem sobie z tym radzić i to wygasić w sobie. Pozdro
  • 0
@Tylko_Seweryn: Wiesz ja normalnie miałem zawsze te 48-53, bo serce sportowca, ale przez nerwice to mi potrafiło z dupy #!$%@?ć do 80 przy mierzeniu.
Ale chyba go odstawię, bo widoczny jest spadek wydolności fizycznej przy bieganiu czy siłowni.

Ale mega lek, jestem mega pod wrażeniem.Na egzamin czy na rozmowę o pracę MEGA.
@GeDox: @Gzyro jest normalny puls. Miałem niedawno wysiłkowe u kardiologa + holter. Babka pierwsze co po wynikach spytała się czy uprawiam jakiś sport. Mówie że biegałem sporo a teraz głownie rowe i siłownia. A ona że to spoko, bo w nocy mój puls potrafi wynosić 49 xD Jest to jak najbardziej normalne jeśli trenujesz. Serce poprostu jest wytrenowane
  • 0
@Tylko_Seweryn: No właśnie, chociaż teraz trochę się zlękłem, bo serio się uspokoiłem mega.
Ja przed nerwicą zawsze miałem taki puls, a wiadomo jak nerwica wpływa na serce...
@GeDox Serce sportowca.
@Gzyro: zależy od dawek, ale ogólnie po dłuższym zażywaniu możesz mieć problem ze snem a przy odstawieniu może Ci ciśnienie i puls skoczyć na jakiś czas