Wpis z mikrobloga

#bydgoszcz #wojna #ukraina #ufo

W Zamościu pod Bydgoszczą odnaleziono niezidentyfikowany obiekt wojskowego pochodzenia.

https://twitter.com/MON_GOV_PL/status/1651444899726729216

W piątek komuś udało się nagrać przelot tego obiektu:

Z kategorii ciekawe. W piątek latałem sobie dronem nad Bydgoszczą. Dzisiaj na jednym z ujęć zauważyłem dziwny obiekt, poruszał się bardzo szybko. Na około w 3 sekundy pokonał odległość około 1,6 km. Kształt dziwny. Leciał na zachód. W poniedziałek w lesie pod Bydgoszczą znaleziono jakiś obiekt. Sprawdza go policja i wojsko, w tym zabezpieczenie chemiczne. Trajektoria tego obiektu by pasowała mniej więcej do miejsca upadku.


Artykuł o znalezieniu obiektu:
https://wydarzenia.interia.pl/kujawsko-pomorskie/news-wielka-akcja-sluzb-pod-bydgoszcza-mowa-o-tajemniczym-obiekci,nId,6741808
w.....x - #bydgoszcz #wojna #ukraina #ufo

W Zamościu pod Bydgoszczą odnaleziono niez...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linia na mapie, która mniej więcej pokrywa się z trajektorią dziwnego obiektu. Zaczyna się mniej więcej w miejscu gdzie zaczyna być widać ten obiekt, kończy w Zamościu. Kreska przechodzi dokładnie przez Wojskowe Zakłady Lotnicze gdzie serwisowane są Migi i w niewielkiej odległości od centrum szkoleniowego NATO
w.....x - >Linia na mapie, która mniej więcej pokrywa się z trajektorią dziwnego obie...

źródło: obraz_2023-04-27_084300480

Pobierz
  • Odpowiedz
WZL2 - Bydgoszcz/Białe Błota
Nato w Bydgoszczy na szubińskiej

na moje pocisk przyleciał z poligonu w Toruniu, tylko dziwne jest to, że gdyby "zgubili" taki pocisk to by raczej wiedzieli czy z głowicą czy bez
  • Odpowiedz
Coś mam dziwne wrażenie, że ruscy wystrzelili pocisk bez głowicy z bałtyku przez jeden z trzech samolotów (były 2 su-27 i ił-20 do zwiadu by potwierdzić efekty), które zostały wtedy przechwycone i to jest próba zastraszenia, testowanie opl, która tam praktycznie nie istnieje.
  • Odpowiedz
@Kapral69: nie pisali o tym nigdzie ale w poniedziałek około godziny 13 nad lasem i okolicą latał nieoznakowany śmigłowiec (w malowaniach jak ratunkowy ale bez żadnych innych oznaczeń)
  • Odpowiedz
@Kierowca-ufo: przecież nie wiadomo od kiedy to tam tak naprawdę leży, w poniedziałek babka na wyciecze konnej to znalazła

Obiekt, który miał spaść niedaleko stadniny koni w osadzie Podlaski, zauważyła w poniedziałek kobieta, która wybrała się do lasu konno. Jak powiedział jeden z mieszkańców, służby zaczęły sprawdzać miejsce we wtorek. - Ale dziś to zrobiło się zamieszanie na całego - dodał.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kujawsko-pomorskie/news-wielka-akcja-sluzb-pod-bydgoszcza-mowa-o-tajemniczym-obiekci,nId,6741808#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
  • Odpowiedz
@wogx: Ja #!$%@?ę, ale faza xD. Nie pamiętam kiedy ostatnio mi się coś śniło, a dzisiaj nad ranem obudziłem się w trakcie snu mniej więcej około 6.30 xD. Śniło mi się, że na niebie nad ogrodem mojego domu latało ufo, kręciło się w kółko i jakieś światełka po bokach mu się świeciły, poruszało się bardzo szybko i robiło dziwne fikołki na niebie, nagle zaczęło lądować u mnie w ogrodzie, podbiegłem
  • Odpowiedz