Wpis z mikrobloga

Szukam domu/domku w górach na 2 tygodnie tylko dla mnie. Szukam na OLX i R&B i tam za 5-9 tysięcy takie domki rodem z PRL z jakąś brudną pościelą, kilkoma losowymi meblami i ogródkiem wspólnym. Lub minimalnie wyposażony domek na farmie domków z wspólnym miejscem na ognisko.
Jak mnie te Janusze wkurzają.. Jak jest już coś sensownego, to masz właściciela za płotem. Lub perełki, że sauna, basen za dodatkową opłatą 250 zł... XD No nie wierzę.. o co chodzi?!

Najlepsze jest to, że za te pieniądze znajdę coś lepszego w Hiszpanii, Włoszech, Grecji.. Jednak mam dwa pieski i nie mogę ich zostawić, więc szukam w Polsce i coraz bardziej się dziwię. #wakacje #urlop #gory #polska #nieruchomosci #podroze
  • 8
@rzezbiarka: jeżeli liczysz na coś poniżej 400-500zł/doba to radzę od razu darować sobie lokalizacje w ścisłych top miejscówek turystycznych + bliska okolica, typu Zakopane, Szczawnica, Cisna, Karpacz itp. no i celuj poza okresem czerwiec - sierpień/początek września.
@rzezbiarka: świetnym miejscem do szukania domków są portale pt "wakacje z psem" - wyszukaj sobie w Google ;) my teraz jedziemy co prawda nie w góry, ale w Małopolsce, domki są fajne już od 300-400 zł/dobę - i raczej taniej nic nie znajdziesz :) Rok temu byliśmy w domku w miejscowości Mytarz - totalne zadupie, za oknem krowy, nieco dalej konie, są miejsca do spacerowania, dużą biedronka 5 minut autem.