Wpis z mikrobloga

@Atraktor: dziadki, jak ich nazwał @Darth_Gohan, to jest na moje najlepszy serwis jeśli chodzi o dostępność części, doradztwo, na samej usłudze kończąc, aczkolwiek jeśli cię nie znają to może nie być tanio - oni działają w myśl zasady że cena na półce jest odpowiednia, a jak ktoś do nich przychodzi regularnie to się robi odpowiedniejsza. Jak potrzebuję coś na cito to czasem trafię do innego sklepu ale zawsze wracam na
@wujekwichura: Harfa to styl życia :) No, ale skoro ludzie tam chodzą i dają sobie wmówić, że to wszystko musi tyle to kosztować no to już nie wina Harfiarzy :)

@ploki_juhy_rdeswa W centrum tak. Poza centrum ja osobiście wole gości od Rowery Pana Marvela. Są konkretni, doradzą i załatwią. Dziadki faktycznie jak znają klienta to jeszcze coś z ceny uszczkną, ale potrafi ten jeden jak ma gorszy dzień nie być najmilszy
@Darth_Gohan: ostatnio przyjechało małżeństwo i babka wchodzi do sklepu że potrzebuje dętkę wymienić. 10 minut później dym jak #!$%@? bo gość nic nie zrobił a kasę chce. Okazało się że chodziło o oponę, no ale że pani jedno myśli, drugie mówi a trzecie robi to wina człowieka po drugiej stronie lady.

Przykład jeden z wielu, ja ich oceniam z perspektywy osoby która przyjeżdża na 10 minut a zawsze zostaje na pogaduchach