Wpis z mikrobloga

Hej mirki!
Właśnie się dowiedziałem, że moi rodzice w weekend wyprawiają rocznice ślubu, czterdziesta :)
Polecacie jakiś ekspres do kawy? Jedyne czego nie mają. Piją sypaną z cukrem i mała ilością mleka :) Ale dla mnie sztos byłby jakby dało się zaprogramowac zeby robil jakas konkretna kawe z mala iloscia mleka np. i jeden guzik i ta kawe robi. Jest cos takeigo do 2k?
#pytanie #kawa #pytaniedoeksperta #prezent #rodzice
  • 7
@Simfecstio: a ja polecam De Longhi Dinamica. Swojego używam już ponad 5 lat, a ostatnio kupiłem rodzicom. Prosty w obsłudze, programowaniu i również w czyszczeniu. Niestety cenowo tak od 2400 się zaczynają. Ale poniżej 2k to spore ryzyko trafienia niewypału.
@Simfecstio: tak. Cztery są
domyślnie zaprogramowane (espresso, americana, cappuccino i caffe latte) i mają przypisane przyciski na panelu. Oprócz tego są dwa przyciski z dodatkowymi menu z napojami - Drink menu i MyDrink menu. Pod pierwszym masz pozostałe domyślnie zaprogramowane kawy, ciepłe mleko i cośtam jeszcze, a pod drugim sam sobie programujesz co chcesz. Możesz sobie zrobić Espresso taty, Cappuccino Helenki i co tam jeszcze wymyślisz.
@Simfecstio: No ja widać różni się całym designem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale działanie i mechanika pewnie podobna, to byś musiał poczytać i poświęcić chwilę ponieważ aż tak to się na ekspresach nie znam, znam się na własnym.
Ten ekspres który poleciłem ma jeszcze kilka znanych mi osób których są z niego zadowoleni, zresztą ja też kupiłem z polecania.

Tak jak kolega @ch1va5 mówi, poniżej 2k może